Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet!
24/05/2019 18:58

Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.

Tërmetet/ Rama: Hapni stadiumin e Durrësit, çdo shtëpi e dëmtuar duhet kontrolluar
22/09 12:22
Meta nga Durrësi: Të merren masa për verifikimin e dëmeve
22/09 00:48
Ekskluzive/ Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë. Në raport me ligjin përgjegjësia është personale
21/09 15:00
SHBA: Dënim shkurajues/ Reagon dhe PS: “Tahiri”, çështje e drejtësisë
20/09 19:46
PD: “Vëllezërit Hysa” pas skandalit me autoritetin e rrugëve
20/09 15:29
Ekskluzive/ Tahiri vetëm do paraqitet, një herë në muaj para shërbimit të provës do të hedhë një firmë
20/09 15:25
PS: Tahiri, çështje e drejtësisë/ Reagon mazhoranca, PD: Rama mbrojti ish-ministrin
20/09 15:22
Tahiri në sytë e mediave botërore, ja çfarë shkruhet pas vendimit për ish-ministrin
20/09 13:58
Video/ Rama në Velipojë, takim me Këshillin Koordinues për veriun
20/09 10:47
Tahiri nuk shkon në burg, ‘liri’ me kusht/ 5 vite burg i konvertohet me 3 vite shërbim prove
20/09 07:59
Dorëheqja Qatos/ Tabaku: Luftë e brendshme për vjedhjen e milionave; nesër nxjerrim provat
19/09 19:06
Gati që të ikë PD, Gjiknuri: S’mjafton, të shkojë në burg për vjedhje votash
19/09 16:39
Palmer tregon çdo bëjë SHBA për Shqipërinë dhe Kosovën
19/09 13:51
Pas deklaratës së Bashës/ Gjiknuri: Gati të largohem nga Komisioni i Reformës
19/09 11:02
Çështja “Pronat”, PD: Qeveria po shkel të drejtat e pronarëve
19/09 10:35
Rama, ftesë për dialog/ Basha: S’mund të fshihemi pas fletërrufeve apo kërkesave të pa sinqerta
18/09 20:25
Negociatat/ “PO” gjermane për Shqipërinë, por me 9 kushte
18/09 20:19
Edi Rama ftesë për dialog opozitës. E nis me Bashën, ja letra
18/09 15:38
Premtimi i Bashës: Rrogën minimale do e rrisim në 400 euro
18/09 15:21
Ekskluzive/ Dokumenti sekret i SHISH: “Paramilitarët” nga Kosova do të digjnin Kuvendin
18/09 15:13