Arrestimet për lojërat e fatit, jepen sot masat për 87 persona
24/02/2020 17:51

Jepet sot masa për të arrestuarit e një prej aksioneve më të mëdha që ka zhvilluar policia kundër lojërave të fatit që prej mbylljes së tyre mëse një vit më parë. Dhjetëra persona u arrestuan javën e kaluar në të gjithë vendin. Ndërkohë sot jepet masa për disa prej tyre. Për detaje të tjera ju ftojmë të ndiqni raportimin e gazetares së Top Channel Anila Hoxha.

Maska, doreza dhe dezinfektues/ Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë në ndihmë të Policisë
09/04 14:30
Kriza e CoVid-19/ Kamionët zbrasin prodhimet e pashitura në plehra
09/04 14:19
Maturantja s’ka telefon/ Vështirësi për ndjekjen e mësimit online
09/04 14:05
Pasojat e Covid-19/ Fasonët flasin për vështirësitë me pagat
09/04 13:32
Dezinfektohet “Pazari i Ri”/ Rregulla të reja për hyrjen në tregun në qendër të Tiranës
09/04 13:31
10 vjet burg kush thyen karantinën/ Ndryshime të kodit penal dhe rrugor
09/04 13:30
Tre raste të reja në Elbasan/ 15 të prekur, 4 të shëruar
09/04 13:29
9 raste të reja/ 409 të prekur, 11 të shëruar në 24 orët e fundit
09/04 13:28
Qëndro në shtëpi me Digitalb/ Platforma e ekranit jua lehtëson izolimin
09/04 12:50
Top News – Covid-19, kodi penal/ 10 vjet burg kush nuk bindet!
09/04 12:34
Top News – SHBA, mësuesi shqiptar/ Koronavirusi i merr jetën në Çikago
09/04 12:34
Top News – Dalin pa asnjë arsye…!/ Gjobiten, 226 persona kapen rrugëve
09/04 12:24
Top News – Mbyllja e kolaudimit/ S’do ketë gjoba për qytetarët
09/04 12:19
Top News – Seanca për Tahirin/ Shtyhet në apel, shkak avokatët
09/04 12:17
Top News – Bie numri i të prekurve/ 9 të infektuar në 24 orët e fundit
09/04 11:56
Thyerja e masave kufizuese/ 262 shtetas të gjobitur
09/04 11:43
CoVid-19/ Shkon në 409 numri i të prekurve në vend
09/04 11:15
Top News – 9 lëkundje tërmeti/ Me magnitudë të lehtë në Korçë
09/04 10:24
Shahini: Për maturën shtetërore nuk do të ketë pyetje nga leksione të pazhvilluara në shkollë
09/04 09:35
Masa të reja shtrënguese/ Rama: Për të mbrojtur qytetarët nga të pabindurit
09/04 02:14