20 vite nga “14 shtatori”. Flasin aktorët e ngjarjeve që u quajtën grusht shteti
14/09/2018 19:59

Plot 20 vite nga gjunjëzimi i shtetit shqiptar gjatë trazirave të 13 dhe 14 shtatorit 1998, të ndodhura menjëherë pas vrasjes së Azem Hajdarit, drejtësia shqiptare ka dështuar për të dhënë një version përfundimtar se çfarë ndodhi realisht gjatë atyre dy ditëve të kulmuara më 14 shtator.

Parashikimi i Motit 26 Prill 2019
26/04 09:11
Protesta e opozitës bllokoi mijëra vetë në trafik, qëllohet një drejtues mjeti në Tiranë
26/04 00:32
Basketboll, Teuta në finale. Tirana ndal Gogën
25/04 15:45
Kryeministri i kujton kodin penal Bashës dhe Kryemadhit: Burg kush prish zgjedhjet
25/04 15:41
Panairi i poçarisë/ Artizanët ekspozitë para Katedrales Ringjallja e Krishtit
25/04 15:39
Përgatiten vezët e Pashkëve
25/04 15:34
Nis Reforma Zgjedhore. Opozita e re, marrëveshje me mazhorancën
25/04 15:31
Ringritja e Kushtetueses. Kandidatët e parë, brenda muajit maj
25/04 15:26
Kujdesi për ushqimin. Çfarë po hamë? Reagojnë qytetarët
25/04 15:25
Wake Up/Monitorimi: Kopshtet jashtë standardit, infrastruktura rrezikon fëmijët
25/04 13:49
Wake Up/ Përparim Kabo: Emrat e fëmijëve nga serialet televizive cënojnë identitetin
25/04 12:55
Trajnimi i rojeve të plazhit
25/04 12:52
Kultivimi i qepës/ Vazhdon shitja me çmim të lartë
25/04 12:48
Vdekja e 25-vjeçares në sallën e lindjes, familjarët para spitalit
25/04 12:40
Gjobiten kabllorët për pirateri/ AMA: Sekuestro dhe gjoba deri në 50 mijë dollarë
25/04 12:37
Plaçkitësi para gjyqit. 42-vjeçari shqiptar po gjykohet në Londër
25/04 12:21
Piramida, qendër për Teknologji Informacioni, Rama: U deshën 15 vjet për projektin
25/04 12:13
Pa Koment – Të rinjtë me këpucë në dorë/ Ç’po ndodh para Parlamentit?
25/04 11:28
Pa koment – Vdekja e 25-vjeçares në sallën e lindjes, familjarët në protestë
25/04 10:54
Parashikimi i Motit 25 Prill 2019
25/04 09:14