17 vite pa ujë, banorët e Grudës së Re kërkojnë ujësjellës
19/10/2017 00:00

Prej 17 vitesh, rreth 4.000 banorë të fshatit Grudë e Re në Shkodër furnizohen vetëm 2-3  muaj në vit me ujë të pijshëm.

Nis vettingu i gjyqtarëve, “anëtari i Kushtetueses fshehu gjysmë milioni dollarë”
21/03 15:01
BE, tre kushte Shqipërisë për fondet e bujqësisë: Thjeshtoni aplikimet
21/03 14:24
Rëndohet situata në Shkodër nga përmbytjet
21/03 12:26
Festa e Muxhahedinëve në Tiranë
21/03 12:22
Shkodër, Prençi si Ademi: Të shpallet emergjenca në disa zona
21/03 12:11
Paralajmërimi i sinoptikanit grek: Të enjten pritet stuhi në Shqipëri
21/03 12:03
Arrestimi i Fran Frrokaj, avokati: Gjykata u nxitua, bashkia nuk shpall tapi për tokën
21/03 12:00
Parashikimi i Motit 21 Mars 2018
21/03 09:20
Test edhe për drogën në timon
20/03 20:44
Shqiptari që refuzoi presidentin amerikan për ambasador
20/03 15:29
Marrëveshja me Greqinë, Bushati: Të vendosur për një marrëveshje të drejtë
20/03 15:19
Te Krimet e Rënda do shkojnë vetëm dosjet që i përkasin SPAK
20/03 15:13
Hetim për mbetjet spitalore; Prokuroria dyshon se nuk asgjesohen
20/03 15:11
Vjedhja e tokave në bregdet; Frrokaj punësoi në bashki, ish-punonjësen e dënuar
20/03 15:09
Ish-drejtori i Vlorës “bashkëpunoi me Habilajt”
19/03 21:26
Rovena Gashi, në listën e kandidatëve për dy vendet bosh në Kushtetuese
19/03 21:14
Përmbytet edhe Veliera, në Shkodër uji rrit nivelet
19/03 20:27
“Deti” me grekët, Ilir Meta jep autorizimin
19/03 20:24
Kriminalitet dhe politikë, përse në qarkun e Lezhës veprojnë disa grupe?
19/03 15:07
“Arrest shtëpie” për kryebashkiakun e Lezhës
19/03 15:05