ILD reagon për deklaratat e Qynos në Open, Gazetari: Të dalin në terren dhe të mos reagojnë në FB
15/09/2021 22:59
“Shpresoj të mos jem unë krisma e rradhës”, Eni Vasili lexon live mesazhin e një gruaje të dhunuar
15/09/2021 22:57
“Pandëshkueshmëria”, Robert Aliaj: Duhet të dalin emrat e përgjegjësve për ngjarjet e rënda
15/09/2021 22:56
Anila Hoxhës i vjen mesazhi live: Jam grua e shkolluar dhe gjithë jetën jam dhunuar nga bashkëshorti
15/09/2021 22:33
“Tumor,diabet,probleme në zemër”,Lala:Ja si ekspertët e mjekësisë ligjore kanë liruar bosët e krimit
15/09/2021 22:30
Av. Vishaj gazetarëve: Kujdes Elton Metaj nuk u lirua, debat me Lalën, Qynon dhe Hoxhën
15/09/2021 22:29
Zotimi i Klodiana Lalës: Do vazhdoj të merrem me historinë e Sabrinës/ Hoxha flet me emra
15/09/2021 22:20
Pastor Paulin Vilajeti: Çdo ditë na vijnë ankesa për dhunë në familje, fjala ka rol kyç
15/09/2021 22:18
Qyno “komplimenton” Aliajn për thonjtë dhe pyet nëse ka marrë pjesë në protesta, ja si përgjigjet
15/09/2021 22:18
Vrasja e Sabrinës/ Robert Aliaj: Ne jemi të dhunshëm si komb edhe kur japim dashuri, jemi të krimbur
15/09/2021 21:49
Anila Hoxha “zbulon” institucionet përgjegjëse për vrasjen e Sabrina Bengaj: Ja ku dështuan
15/09/2021 21:40
Elton Qyno: Në 2020-tën fati e mbrojti Sabrinën. Ishte në plazh kur Eltoni i mori peng familjen
15/09/2021 21:38
Qyno:Metaj tha se do shikonte vajzën, hyri dhunshëm & u ngjit në katin e 3 ku vrau ish-bashkëshorten
15/09/2021 21:28
Vrasja Sabrina Bengaj/Lala: Problemi fillon tek fakti që familja lejon vajzën të martohet që 14 vjeç
15/09/2021 21:27
Vrasja Sabrinës/ “E mori në telefon nga burgu: Kur të dal do të vras”, Hoxha zbardh detaje të reja
15/09/2021 21:26
Open – “Misioni i pamundur i Merkel”, përplasje të forta mes Bushatit,Ndrecës, Malajt,Hilës e Shehut
15/09/2021 03:13
Kërkesat e Kurtit ndaj Vuçiç dhe roli i Ramës, debat i fortë mes Bushatit, Ndrecës dhe Malajt
15/09/2021 00:24
Marrëdhëniet e lidershipit të Shqipërisë me Kosovën ndër vite, fut në debat Malajn dhe Spahiun
15/09/2021 00:22
Procesi i Berlinit apo Open Balkan, çfarë mbështeti Merkel? Debate të forta mes të ftuarve në Open
14/09/2021 23:03
Spahiu: Nëse Kosova do futet në “Open Balkan”, Shqiptarët bëjnë 2 vota e gjysëm
14/09/2021 22:54
Malaj: Ramës i ikën zëri kur flet për Kurtin, duhet të ndryshojë sjellje me Kryeministrin e Kosovës
14/09/2021 22:54
“Mua më dërgoi Merkel sms”, Malaj replikon me Ndrecën për vizitën e Kancelares
14/09/2021 22:20
Tritan Shehu zbulon postin që mund të ketë Merkel pasi të largohet si Kancelare, debat me Ndrecën
14/09/2021 22:20
A ishte vizita e Merkel në mbështjetje të Ramës? Ndreca: Patjetër që po, mbështetje e drejtpërdrejtë
14/09/2021 22:17
Merkel zgjodhi Ramën për takimin e fundit? Bushati: këta i përdorin fotografitë për lavazh truri
14/09/2021 22:17
Vizita e Merkel në Tiranë/ Cili ishte produkti i saj? Flasin Bushati, Ndreca, Hila, dhe Malaj
14/09/2021 22:11
Kreshnik Spahiu: Debati mes Ramës dhe Kurtit për “Open Balkan” na nxjerr kokëulur para BE-së
14/09/2021 21:58
Open – “Beteja Basha-Berisha”, diskutime dhe komente nga Mërtiri, Nishani, Kikia, Sulo dhe Kajsiu
14/09/2021 02:32
Kajsiu: përjashtimi i Berishës nga grupi parlamentar do ti bëjë mirë Partisë Demokratike
13/09/2021 22:46
“Vendimi i Bashës është asgjësues për PD-në”, Nishani pranon që ka interes personal nga Berisha
13/09/2021 22:45