Për cilën arsye u përjashtua Berisha? Debat i fortë mes Ristanit, Gjekmarkajt dhe Mërtirit
20/09/2021 22:35
Mërtiri: Ata që i la Basha jashtë i janë kthyer kundër, askush nuk foli para disa muajsh për të
20/09/2021 22:34
Këlliçi kundër Bashës? Deputeti i PD: Edhe nëse mblidhen 1500 firma ato nuk janë anti-Amerikane
20/09/2021 22:14
Me çfarë e shantazhoi Kim-Bashën? Ristani përplaset me Gjekmarkajn
20/09/2021 22:06
Gjatë debatit me Ristanin, Gjekmarkaj tregon se çfarë tha Basha për Berishën ne mbledhje grupi
20/09/2021 22:06
Lisandër Hoxha: Nuk ka asnjë akuzë zyrtare ndaj Berishës, do kërkoj shkarkimin e Bashës
20/09/2021 22:06
Ristani ja “numëron” në sy Gjekmarkajt akuzat që dikur i ka bërë Bashës. Deputeti:I qëndroj edhe sot
20/09/2021 21:57
Amerikanët ja kërkuan largimin e Berishës, Bashës apo PD-së? Debat mes Ristanit dhe Berishës
20/09/2021 21:57
Ristani: I vetmi anti-Amerikan në PD është Basha, sqaron dhe nismën e Berishës për 1500 firma
20/09/2021 21:56
Gjekmarkaj: Berisha nuk është cënuar nga PD, vendimi u mor nga SHBA, Basha s’kishte zgjidhje
20/09/2021 21:29
Open – “Berisha vs Basha”, debate e përplasje mes Bardhit, Spiropalit, Mërtirit,Abilekajt e Bushatit
17/09/2021 03:34
Mërtiri programi i PS si premtimet ne fushatë, Spiropali shpjegon shtyllat e programit
16/09/2021 23:56
Abilekaj pyet Spiropalin: Të gjithë administratës do ti rritet rroga me 30% dhe kur?
16/09/2021 23:43
Rama shmangu debatin me PD-në për programin e qeverisë? Spiropali flet për vonesën e Kryeministrit
16/09/2021 23:42
Pyetja e sikletshmë e Bushatit për Bardhin: Po ti thonit jo SHBA-ve, çfarë do të ndodhte?
16/09/2021 23:12
Bardhi pranoi se e kanë thirrur në Ambasadën Amerikane, Bushati: Po flet si i shantazhuar
16/09/2021 23:11
Bardhi e pranon, para dhe pas vendimit për Berishën disa deputetë u thirrën nga Ambasada e SHBA
16/09/2021 22:59
Gazment Bardhi i përgjigjet zyrtarisht Berishës: Nuk ka referendum, statuti i partisë nuk e njeh
16/09/2021 22:58
Bushati shpërthen ndaj deputetëve të PD: Të tredhur, lapangjozë, debat me Bardhin
16/09/2021 22:54
Bardhi flet për figurat e PD në krahë të Berishës: Në zgjedhjet e fundit nuk mbështetën PD-në
16/09/2021 22:53
Bardhi: Vendimi i Bashës për mosregjistrimin e Berishës nuk bie ndesh me statutin e partisë
16/09/2021 22:52
Bardhi: Pas vendimit për Berishën, Rama njeriu më i palumtur, Bushati: e pavërtetë
16/09/2021 22:25
Mërtiri: Ka një vendim strategjik nga DASH për të dënuar politikisht, politikanë në Shqipëri
16/09/2021 22:24
“Po e sillni Berishën si lolo vërdallë 80 vjeç”, Sekretari i Përgjithshëm i PD del kundër Bushatit
16/09/2021 22:15
Bushati përmend rastet kur politikanët shqiptarë janë përplasur me SHBA e sërish kanë ardhur në pushtet
16/09/2021 22:15
Numri dy i PD zbardh negociatat që zgjatën 2 muaj e gjysëm mes Bashës-Berishës dhe SHBA-së
16/09/2021 22:12
Bardhi: Po thuhen të pavërteta prej një jave por Basha po refuzon të flasë për të mos përçarë PD-në
16/09/2021 22:11
Abilekaj komenton lëvizjen e Berishës: Do ta përçajë PD-në më shumë se vendimi i SHBA
16/09/2021 22:03
“E trajtuat Berishën si lebrozë”, Bushati ja thotë në sy Bardhit, ky i fundit e kundërshton
16/09/2021 22:03
“Puthini me Yuri Kimin dhe shisni opozitën”, replika të forta mes Bushatit dhe Bardhit
16/09/2021 22:02