Open- Emisioni i fundit në ekranin e TCH i dedikohet situatës së Covid-19. Flasin mjekët më të mirë
04/04/2022 22:39
Skenarët e mbylljes së Covid-19, mjekët në vend dhe botë me mendime të ndyshme
04/04/2022 22:39
Shangai drejt izolimit, a është ky një alarm i keq për botën? Ja cfarë thonë mjekët në Open
04/04/2022 22:30
A po shkon pandemia drejt fundit? Flasin mjekët: Brataj, Alimehmeti, Rakacilli dhe Stroni
04/04/2022 21:54
Apo shkon pandemia drejt fundit? Flasin mjeket Dollenberg, Shapo dhe Llajo
04/04/2022 21:54
A do ti rikthehet vera jetës së para pandemisë? Zv/Rakacolli flet për masat që do të marrë komiteti
04/04/2022 21:53
Open – A e bashkon dot PD-në Berisha? Të ftuar: Bejko, Zekthi, Abilekaj, Spahiu dhe Balliu
01/04/2022 00:26
Shkullaku kryetar i PD,Bushati kryetar i PS/ Abilekaj propozon përmes humorit kandidatët për kryetar
31/03/2022 23:35
Spahiu: Ata që mendojnë se Berisha duke mundur Bashën, mundi Amerikën, gabojnë
31/03/2022 22:56
Abilekaj: Bashkimim e PD e ndalon morali i akuzave dhe kushtet e vendosura në kohë konflikti
31/03/2022 22:38
Zekthi zbulon arsyen se përse del si analist politik në televizion, Balliu i ndërhyn
31/03/2022 22:34
“Unë me gjobaxhinj në parti nuk rri”, “Basha më përjashtoi”, replika mes Bejkos dhe Balliut
31/03/2022 22:23
Deklarata e fortë, Spahiu: Me vendimin e 9 shtatorit, Basha e riktheu Berishën në politikë
31/03/2022 22:22
Bejko: Jam me idenë që PD mund të funsionojë edhe me 2 fraksione, antiberishistët të ngrenë krye
31/03/2022 22:21
Grupi i PD u mblodh, Balliu: Ky është lajm i mirë, Partia tani është e hapur për të gjithë
31/03/2022 22:05
“Ti ke fobi nga vota”, Abilekaj përplaset me Zekthin: të jemi konkret dhe ti lëmë teoritë politike
31/03/2022 21:54
Futja e Berishës në selinë blu pas 9 shtatorit/ Ja si e komentojnë Abilekaj dhe Zekthi
31/03/2022 21:39
Open- Nafta, çmimi dhe protestat/ Aliaj, Lapaj, Soko, Sejdarasi dhe Spahiu debate mes tyre
29/03/2022 00:58
Zë hollët e protestës/ Lapaj i përgjigjet Palokës, debate për krizën dhe mungesën e masave
28/03/2022 23:04
Çfarë është skanimi i naftës? Po i energjisë elektrike? Ekspertët zbulojnë “çudira”
28/03/2022 22:50
Luigj Aliaj “zbërthen” mënyrën se si blihet nafta në bursa dhe se si vendoset çmimi në tregun vendas
28/03/2022 22:44
Nafta/ Treg monopol? Ja çfarë thonë Pano Soko dhe dhe Bardhi Sejdarasi
28/03/2022 22:43
Lapaj-Aliajt: Nëse edhe ty po të zgjedhin, bërtit edhe ti si ne
28/03/2022 22:41
Spahiu zbulon çmimin e naftës në Gjermani në 5 vitet e fundit dhe çmimin e 2 javëve të fundit
28/03/2022 22:12
Lapaj pyet: Pse një fermer paguan 100 lekë tvsh te sera? Sejdarasi: Kemi çmimin më të lartë në botë
28/03/2022 22:11
Spahiu: Shqipëria duhet të kishte 300 pika karburanti por ka 1500, kjo sjell kaos
28/03/2022 22:11
Nëse një Sheik çmendet dhe e sjell naftën pa lekë sa do e shisnit? Lapaj nxit debat
28/03/2022 21:50
Çmimi, cilësia dhe kontrolli i naftës/ Pano Soko debaton me Luigj Aliajn e hidrokarbureve
28/03/2022 21:48
Open- Berisha drejt PD, pro dhe kundër/ Të ftuar: Ristani, Xhaferaj, Abilekaj dhe Zekthi
25/03/2022 00:08
Ristani, Xhaferaj, Abilekaj dhe Zekthi komentojnë vendimin për ndryshimet statutore të PD
24/03/2022 23:58