Dhurohet një makinë, emocione të forta! Finalja e ‘Më thuaj një dëshirë’, 25 dhjetor 2021
25/12/2021 19:15
Për të mos u humbur, prapaskenat e xhirimeve do t’ju shkrijnë së qeshuri!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:01
Ekziston babagjyshi? Ja si përgjigjen fëmijët!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:00
Djali u rikthen buzëqeshjen prindërve me dhuratën e pazakontë!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:00
Emocionuese/ Nuk shikon prej 15 vitesh, përlotet nga i biri- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:00
“Na vodhën shtëpinë,ndërsa herën tjetër…”,vogëlushja përlot me dëshirën e saj-Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:00
S’kanë fund surprizat, një makinë pret në oborrin e Top Channel!- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:00
Prekëse/ “Dua një krevat për babin e verbër dhe mamin, që të flenë rehat”- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:00
Rikthehet në ekran gjyshja më e komentuar e sezonit- Më Thuaj Një Dëshirë
25/12/2021 19:00
Të bërtitura dhe lot, pas takimit prekës në portin e Vlorës!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
Halla takon familjen pas 3 vitesh! Këngëtarja e njohur surprizon fansen- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
Fjori i thotë “Dëshira do të realizohet”, emocione të forta për nënë e bijë!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
“Rashë në skenë, u vrava dhe…”, Anxhela Peristeri tregon historinë!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
Emocionuese/ Halla takon familjarët pas 3 vitesh!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
“Fikni kamerat!” Priste një pako, gjyshja shokohet nga surpriza!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
E papritur/ Anxhela Peristeri del nga kutia dhe surprizon fansen!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
Prekëse/ Mbesa ka një dëshirë të ndjerë, për gjyshërit që nuk i ka takuar dot!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
Anxhela Peristeri, si kurrë më parë, në një intervistë ndryshe!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
Një fëmijë së shpejti? Ja ç’thotë këngëtarja e njohur!- Më thuaj një dëshirë
18/12/2021 19:00
Emocionuese/ “S’e njoh babin, s’do të më takojë!”- Më Thuaj Një Dëshirë, 11.12.2021
11/12/2021 19:15
Fjoralba e thërret me altoparlant, vëllai refuzon dëshirën- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Një takim emocionues dhe disa surpriza për nënën dhe vajzën- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Rrëfimi rrëqethës: Ai s’e ka takuar kurrë, u bëra vetë nënë e baba!- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Dëshirat e pazakonta të fëmijëve: Halla ka 3 vite pa ardhur nga Amerika- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Surpriza në aeroport, rikthehet pas 3 vitesh nga Amerika- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Prekëse/ 14-vjeçarja: Nuk e njoh babin, dua të lumturoj mamin…- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Vëlla e motër bëhen pjesë e spotit të Top Channel, dëshirë e realizuar!- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Pogradeci sipas fëmijëve, “Ka shumë cironka dhe…”- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
“Kush duhet t’i mbajë lekët në shtëpi?”, përgjigjen fëmijët- Më Thuaj Një Dëshirë
11/12/2021 19:00
Prekëse/ Humbi prindërit, përlot dajën dhe nusen e tij: “Jeni nënë & baba”- Më Thuaj Një Dëshirë
04/12/2021 19:15