A duhet t’i heqin meshkujt vetullat? Ja si përgjigjen fëmijët! – Më thuaj një dëshirë
13/02/2021 18:00
Kamera e fshehtë – “Ju ka ardhur një pako bosh nga Gjermania!” – Më thuaj një dëshirë, Pj. 3
13/02/2021 18:00
Një vizitë e papritur në studiot ku xhirohet Portokalli! – Më thuaj një dëshirë
13/02/2021 18:00
Fjoralba i hyn në shtëpi si police, surpriza ngjall habi e hutim! – Më thuaj një dëshirë
13/02/2021 18:00
Rrëfimi tronditës/ “Kam shitur gjak për 20 vite rresht”- Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë
13/02/2021 16:58
Zbret nga avioni dhe gjen surprizën e ‘ëmbël’! Më thuaj një dëshirë
06/02/2021 18:15
8-vjeçarja nuk i ndal dot lotët!- Më thuaj një dëshirë
06/02/2021 18:15
Do ta prishësh dietën, apo jo? Kristel nuk mendohet dy herë para ëmbëlsirave! Më thuaj një dëshirë
06/02/2021 18:15
“Më mungon…”, rrëfimi prekës i 13-vjeçarit- Më thuaj një dëshirë
06/02/2021 18:15
Si mendon, sa vjeçe është Fjoralba Ponari? Përgjigjet gazmore të fëmijëve!- Më thuaj një dëshirë
06/02/2021 18:15
Një ndodhi e papritur, gjyshja nuk kontrollon dot emocionet e forta!- Më thuaj një dëshirë
06/02/2021 18:00
Kamera e fshehtë/ “Ç’po ndodh?!”, shtanget pasi sheh veten në lajme- Më thuaj një dëshirë, Pj. 1
06/02/2021 18:00
“Jam shumë e lumtur!”, një surprizë nxjerr fqinjët në ballkon! Më thuaj një dëshirë, Pj. 2
06/02/2021 18:00
Kur shoku të bëhet vëlla!- Më thuaj një dëshirë
06/02/2021 18:00
Një vit pa dalë nga shtëpia, dëshira e nipit i kthen buzëqeshjen! Më thuaj një dëshirë, Pj. 3
06/02/2021 18:00
Emocione të forta! Një lajm i pazakontë i përlot të gjithë! Më thuaj një dëshirë- Episodi i plotë
06/02/2021 17:15
Djali kërkon një mbrëmje nën yje për prindërit e lodhur! Më thuaj një dëshirë – Pj. 1
30/01/2021 18:00
Surpriza e pazakontë për vëllain & motrën, që çuditen ç’gjejnë në shtëpi! Më thuaj një dëshirë-Pj.2
30/01/2021 18:00
Vizita e pazakontë përlot nga gëzimi Arsën dhe Andrin! – Më thuaj një dëshirë
30/01/2021 18:00
E pazakontë/ Një natë romantike për çiftin e stresuar! – Më thuaj një dëshirë
30/01/2021 18:00
Një hirushe si Fjoralba Ponari dhe një festë e mbetur pezull nga Covid-19! – Më thuaj një dëshirë
30/01/2021 18:00
“Femrat i llastojnë, meshkujt kanë muskuj”, përgjigjet e fëmijëve të shkrijnë së qeshuri!
30/01/2021 18:00
Nis si festë, përfundon me ‘sherr’ dhe lot mes motrave! Më thuaj një dëshirë – Pj. 3
30/01/2021 18:00
“Do të doja të luaja me mamin!” Më thuaj një dëshirë- Episodi i plotë – 30 Janar 2021
30/01/2021 15:00
Pyetjet gazmore, fëmijët të shkrijnë së qeshuri!
23/01/2021 18:03
Kamera e fshehtë/ “Mos i hap tasat, sa të vij unë nga drejtoresha”! Reagimi i fëmijëve epik!
23/01/2021 18:01
“Nuk marr dot frymë”, bashkëmoshatarët mbledhin lek dhe e ‘shërojnë’ nga sëmundja!
23/01/2021 18:00
Makina më me ngjyra në Tiranë, një surprizë e këndshme për vajzën që nuk sheh dot ngjyrën e zezë!
23/01/2021 18:00
“Trileçe për gjyshen diabetike”, një dëshirë e ëmbël, lot dhe buzëqeshje!
23/01/2021 18:00
“Dua që t’i heqi të zezat!”Dëshira e çon nënën në butik, emocione të forta!-Më thuaj një dëshirë, P3
23/01/2021 18:00