Trazirat në “Euro 2016”, 3 tifozë rusë dënohen me heqje lirie
16/06/2016 00:00

Kreu ekstremist i djathtë i shoqatës së tifozëve rusë është dëbuar nga Franca pas dhunës së shfaqur gjatë ndeshjes mes Anglisë dhe Rusisë, e vlefshme për kampionatin europian dhe të zhvilluar në qytetin e Marsejës. Alexander Shprygin është mes 20 tifozëve rusë të deportuar nga autoritetet franceze.

Top Channel/ Nëna në telefon me djalin kur u vra nga policët, dëgjoi gjithcka
15/04 14:00
Top Channel/ SHBA godet Rusinë me sanksione të reja
15/04 13:59
Top Channel/ Turqia mohon, luftanijet amerikane nuk kaluan në Detin e Zi
15/04 13:52
Top Channel/ Parada e “Vladit”, Putin nxjerr në rrugë tanket dhe raketat
15/04 12:14
Top Channel/ Merkel e Biden bashkë kundër Rusisë, “ultimatum” Moskës
15/04 12:12
Top News – Vladimir Putin gati për luftë/ Raporti sekret i Ukrainës-armë bërthamore në Krime
15/04 12:11
Top News – Luftanijet amerikane në Detin e Zi/ Anulohet dislokimi, Turqia-nuk kaluan në Bosfor
15/04 12:10
Top News – Pas vendimit të SHBA-së/ Edhe NATO do të tërheqë trupat nga Afganistani
15/04 12:10
Top News – Vaksina ruse Sputnik V/ Nis prodhimi në Serbi, do shpërndahet edhe në rajon
15/04 12:05
Top News – Largoni trupat nga kufiri/ Merkel dhe Biden i bëjnë apel Rusisë
15/04 12:03
Top News – Rritja e kriptomonedhave…/ Coinbase debuton në bursa, vlen 100 miliardë dollarë
15/04 12:02
Top News – Çfarë po ndodh në Brazil/ Përse po vdesin kaq shumë foshnje nga koronavirusi
15/04 12:01
Top Channel/ Mohuan Covid-in, një I vdekur 12 të infektuar
15/04 11:48
Top Channel/ Mali i Zi, vetëm pak muaj në pushtet rrezikohet të bjerë qeveria
15/04 11:42
Top News – Biden, paqe për Afganistanin/ ‘Është koha të përfundojë lufta e gjatë amerikane
15/04 02:00
Top News – Plas sherri në avion/ Pasagjeri tërheq zvarrë dhe kap gruan për flokësh
15/04 01:58
Top News – Milionat e hedhura në fushatë/ Faturë e kripur nga partitë dhe kandidatët
14/04 21:57
Top News – Përsëri larg syve të publikut/ Putin merr dozën e dytë të vaksinës
14/04 21:56
Top News – OBSH paralajmëron/ Fundi i pandemisë së koronavirusit është i largët
14/04 21:55
Top Channel/ Robotët përfshihen në grupet e ushtrisë Franceze gjatë manovrave në akademinë Saint-Cyr
14/04 21:44