Top News/ Vula shkon te Berisha. Gjykata përmbys Bashën pas 30 muajsh betejë ligjore
11/06/2024 15:09

Saga gjyqësore e vulës së Partisë Demokratike u mbyll këtë të martë. Gjykata e Apelit, ashtu si vendimi i shkallës së parë njohu kuvendin e 11 dhjetorit 2021 të Sali Berishës dhe i ktheu edhe vulën ish-Kryeministri

Top News/ Princi e publikoi vetë videon/ Prokuroria pushon hetimet për pamjet e dhunës
17/06 14:50
Top Channel/ Zbulohet urdhri i Rrumbullakut! Policët do të deklarojnë edhe dhuratat që marrin…
17/06 14:16
Top News/ A kanë marrë dhurata nga ‘krimi’!/ Thellohet Vettingu, policët duhet të vetëdeklarohen
17/06 13:10
TopNews/ Aksion ndaj evazionit në turizëm/ Tatimet shënjestrojnë baret, Booking e makinat me qira
17/06 13:01
Top Channel/ Sherri në familjen mbretërore! Pushohen hetimet për videon princit me Elian në media
17/06 12:40
Top News/ Kaosi me ndërtimet në Himarë / Shkelje të rënda për lejet, ‘masakrohet’ bashkia
17/06 12:38
Top Channel/ Kontrollet në det/ Bllokime dhe gjoba për mjetet që lëvizin në mënyrë të paligjshme
17/06 12:34
Top News/ Drafti i reformave / Ligji për tenderat do të ndryshojë sërish në 2025
17/06 12:32
Top Channel/ Ndihma mjekësore! Në qendrat shëndetësore në plazh ende nuk ka patur raste serioze
17/06 12:26
Top News/ Mbërrin i nxehti afrikan/ Java përvëluese, temperaturat deri në 43 gradë
17/06 12:25
Top Channel/ Turistët kanë ndryshuar/ Në Durrës, perëndimorë dhe nordikë, ankohen për plastikën
17/06 12:17
Top Channel/ Djath korçe për francezët/ Fermerët në Shtyllas i janë përkushtuar rritjes së bagëtive
17/06 12:13
Top Channel/ Fshatrat me vila bosh/ Emigracioni shkaku kryesor i braktisjes në zonën e Gruemirës
17/06 12:09
Top News/ Rrezikuan jetën e pushuesve/ Policia bllokon dy mjete lundruese, ndëshkohen me gjobë
17/06 11:21
Top News/ Deputetët e PD kërkojnë bashkim të bazës. Ftohen strukturat e Bashës
17/06 11:13
Top News/ Tentoi t’iu ikë ‘Shqiponjave’/ Kapet 30-vjeçari në Durrës, shiste lëndë narkotike
17/06 11:03
Top News/ Tentoi t’iu ikë me vrap policisë, kapet 30-vjeçari në Durrës, shiste lëndë narkotike
17/06 10:04
Top News/ Rinasi ‘tranzit’ drejt Europës/ Rriten 4-fish hyrje-daljet e shtetasve të Kosovës
17/06 10:03
Top Channel/ Të rrezikuar në parukeri/ Studimet: Ngarkesa shumë të larta të mikrobeve dhe viruseve
16/06 19:54
Top Channel/ Specialisti i zonave të mbrojtura që shpëtoi 21 turistët e humbur në zonën pyjore Vlorë
16/06 19:47