Top News- Vendimi i papritur i Zaev / ‘Do të jap dorëheqjen të dielën nëse…’
26/10/2021 17:19

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka paralajmëruar se do të japë dorëheqjen nëse Partia Social Demokratike (SDSM), të cilën ai e udhëheq, humbet në raundin e dytë të zgjedhjeve komunale në komunën e Shkupit.

Top News-Tre të vrarë me armë në Kosovë/Dy nxënës dhe shoferi i autobusit të shkollës
26/11 21:15
Top News- A ka shpresë për negociatat /SHBA dhe BE po i bëjnë presion të fortë Bullgarisë
26/11 18:21
Top News- Kryeministër shqiptar në Mal të Zi/Kë propozojë partitë shqiptare në krye të vendit
26/11 13:13
Top News- Hiqet kufiri Kosovë – Shqipëri /Pa doganierë, do të ketë vetëm kamera
26/11 13:03
Top News- Italia mbyl kufijtë/Alarm nga varianti i ri i Covid 19
26/11 12:38
Top News – Gaz të lirë e mbështetje për Kosovën / Putin bujar me Vuçiç, aleanca e hershme vazhdon
26/11 12:17
Top News-Zbulohet misteri i të mbijetuarit../Emri i arabit në listë, nuk kishte lidhje me tragjedinë
26/11 11:39
Top News-Presidenti Vuçiç jep alarmin/Çfarë po ndodh me popullsinë e Serbisë
25/11 16:59
Top News – Negociatat, kërkesa e Bullgarisë/ ‘Shqipëria të ndahet nga Maqedonia e Veriut’
25/11 16:16
Top News – ‘SOS’ tjetër për Bosnjen / Schmidt: I gjithë rajoni po shkon drejt krizës
25/11 14:36
Top News – Shqiptarët në burgjet greke/ Janë dënuar pa avokat dhe pa përkthyes
25/11 14:34
Top News – Gabimi njerëzor, pista kryesore / Aksidenti tragjik, prokurorët bullgarë japin detaje
25/11 13:48
Top News – Hakmarrje, apo çmenduri e çastit!/ U arratis nga spitali dhe vrau djalin shqiptar
25/11 12:51
Top News – Escobar ‘godet’ Ballkanin e Hapur / ’Nuk mund të ketë sukses pa gjithë rajonin’
25/11 12:15
Top News – Mister, një i mbijetuar është zhdukur / 44 viktima shqiptare nga aksidenti në Bullgari
25/11 12:05
Top News-‘Nuk mund të presim BE’ / Rama shpjegon pse ‘lindi’ Ballkani i Hapur
24/11 22:20
Top News-Bosnja në rrezik lufte! / Bashkimi Europian në alarm për zhvillmet e fundit
24/11 22:16
Top News- Vuçiç takon Putin për Ballkanin / Presidenti rus e pret në rezidencën luksoze
24/11 22:11
Top News- Negociatat dhe hapja e kapitujve / Plani për Shqipërinë i Qeverisë së re gjermane
24/11 19:54
Top News- Mbledhja e radhës e dy qeverive / Ekskluzive, çfarë po përgatit Rama dhe Kurti
24/11 17:55