Top News – Surpriza, Ponari moderatorja e re/ Sezoni i ri i Portokallisë nis me ndryshime
07/03/2021 15:27

Sezoni i ri “Portokalli” do të nisë së shpejti dhe deri më tani është bërë e ditur që do të ketë disa ndryshime, si në drejtimin në skenë ashtu edhe në atë artistik. Pas largimit të Eneda Tarifës nga spektakli i humorit, një tjetër emër po kaq i dashur për publikun shqiptar do zërë vendin e saj. I referohemi moderatores bukuroshe Fjoralba Ponari, të cilës duket se i është besuar një tjetër program me shumë peshë. Fjoralba Ponari do të jetë prezantuesja e re e spektaklit t të humorit , në krah të aktorit dhe moderatorit Salsano Rrapi. Fjoralba Ponari zëvëndëson Eneda Tarifën, pas largimit të kësaj të fundit disa javë më parë. Ponari e pati lajmëruar disa ditë më parë në mënyrë të tërthortë, që ajo do ishte drejtuesja e re e “Portokallisë”. Nëpërmjet një instastory, ajo shkroi “Aventura të reja”, shoqëruar me emojin Portokalli. Fjoralba ka fituar audicionin për t’u bërë prezantuese e “Portokalli” dhe tani presim ta shohim çdo të dielë në ekranin e Top Channel, përkrah emrave më të njohur të humorit.

Top Channel/ Basha në njësinë 4 në Tiranë: Padurimin për ndryshim e ndjej kudo
15/04 22:48
Top News – Vjosa Osmani dhe Albin Kurti/ Emërojnë shefin e agjencisë së zbulimit në Kosovë
15/04 22:23
Top News – ‘Jam dakord me ambasadoren Yuri Kim’/ Rama: Shitja dhe blerja e votës është mëkat!
15/04 22:15
Top Channel/ Basha në njësinë 9: Ndryshimi vjen duke larguar Edi Ramën
15/04 22:08
Top Channel/ Balla: PS ka bërë 230 mijë legalizime në Elbasan
15/04 21:55
Top News – Shitja dhe blerja e votës/ Apeli i komisionerit shtetëror të zgjedhjeve
15/04 21:20
Top News – Ballkan, shkarravitje kufijsh! 3 pikat e bashkimit mes Shqipërisë e Kosovës
15/04 20:31
Top News – Udhëtimet jashtë shtetit/ Disa shtete, rregulla të reja për shqiptarët
15/04 20:26
Top News – Bashkimi mes Kosovës e Shqipërisë! Del dokumenti, e publikojnë mediat sllovene
15/04 20:25
Top Channel/Në provim nxënësit e klasave të pesta/ 30 mijë fëmijë do të testohen të gjithë më 21 maj
15/04 20:14
Top Channel/ Covid pengon votat për tre deputetë/ 10 ditë para zgjedhjeve, 27 mijë të infektuar
15/04 20:04
Top Channel/ “Spitalla lagje model” Kryebashkiakja: Projektet tona do transformojnë qytetin
15/04 19:52
Top Channel/ SPAK, hetim listës së votuesve të PS, mbledhja e të dhënave të 910 mijë personave
15/04 19:48
Top Channel/ 123 mijë USD fushata në Facebook, shpenzimet e mëdha të PS e PD
15/04 19:45
Top Channel/ Kim: S’mbështesim parti, paralajmërojmë këdo që mohon të drejtën e votës duke e blerë
15/04 19:43
Top Channel/ Basha në njësinë 11 në Tiranë: Brenda 2 viteve mbyllim procesin e legalizimit
15/04 19:20
Top News – Bie forca e virusit, pak infektime/ Rënie e ndjeshme e shifrave, vetëm 4 viktima
15/04 19:19
Top Channel/ Rama e Manastirliu në maternitetin e ri të Lezhës: Me standarte europiane
15/04 19:17
Top Channel/ “Rrapush Xhaferri i veshur si dhëndër”, Rama nga Lezha: Luli kukull që kurdiset
15/04 19:10
Top Channel/ Basha në Kombinat: Entuziazmi juaj, garanci për ndryshimin. Votoni numrin 9!
15/04 19:06