Top News – ‘Spiunët’ në radhët e gjimnazistëve! Kush e nxori testin për herë të dytë në Facebook
11/06/2021 20:26

Maturantët zhvilluan mëngjesin e kësaj të premteje provimin e maturës e radhës në lëndën e matematikës. Vetëm pak minuta pasi nxënësit kishin filluar plotësimin e tezës, të gjitha pyetjet u bënë publike dhe qarkulluan në rrjetet sociale duke shënuar skandalin e radhës në këtë maturë shtetërore, ashtu sikurse ndodhi edhe me testin e Letërsisë pak ditë më parë.

Top News – Vajza që humbi jetën nga epilepsia/ Mjekët nuk arritën të shpëtojnë 18 vjeçaren
18/06 11:27
Top Channel/ Me 2 mina me telekomandë në makinë, arrestohet 33-vjeçari në Fier
18/06 10:47
Top Channel/ Sindikata e Taksive në Sarandë: Na kanë ndryshuar vendqëndrimin, probleme me qytetarët
18/06 10:38
Top News – Dënohet ish-kryebashkiakja/ Një vit burg i konvertohet në punë publike
18/06 10:13
Top News – Spastrimi amerikan për Shqipërinë/ Një listë e personave të shpallur ‘non grata’
18/06 09:33
Top News – Truket e aktiviteteve zyrtare/ Janë të regjistruara dhe shiten si ‘live’
18/06 09:29
Top News-Përjashtohet efektivi antidrogës nga policia/Ishte në makinë gjatë vrasjes së Bledar Birçaj
17/06 22:15
Top News – Makina rrëzohet në humnerë/ Humb jetën drejtuesi 56 vjeçar në Cakran
17/06 21:32
Top Channel/ “Për’puthen” në Pogradec/ Audicionet për të konkurrentët në sezonin e ri të programit
17/06 20:02
Top Channel/ IT, profesioni i artë/Ekspertët e punësimit këshillojnë maturantët se çfarë të zgjedhin
17/06 19:47
Top Channel/ Mbetjet e Shijakut në Sharrë/ Landfilli ilegal ku depozitoheshin, drejt rehabilitimit
17/06 19:47
Top Channel/ SPAK ra në gjurmët e autorëve të ekzekutimit të vëllezërve Haxhiaj
17/06 19:45
Top Channel/ Udhëtimet e Britanikëve/ Pritet të shkojnë në zonat e verdha, si Shqipëria
17/06 19:35
Top Channel/ Pritje madhështore e “Për’puthen” në Pogradec, fansat bllokojnë fugonin
17/06 19:30
Top Channel/ Aksidenti në Fier, makina e viktimës përfundon në ullishte
17/06 19:07
Top Channel/ Dënohet me ‘punë në interes publik’ ish-kryetarja e bashkisë Gjirokastër
17/06 18:24
Top News – Vrasja e paralajmëruar e britanikes! Shoqërohet bashkëshorti, dyshohen 3 shqiptarë
17/06 18:20
Top News – Deputetët që do udhëtojnë me avion/ 14 tendera për bileta avioni në vetëm 3 orë
17/06 18:19
Top Channel/ Aksidenti me një viktimë në Fier, shihni ku ka përfunduar makina
17/06 18:18
Top News – Masakër mjedisore në sezon turistik/ Mbetjet e Kavajës në plazhin e gjeneralit
17/06 16:02