Top News – Sot dërgesa e radhës nga Pfizer/ Këtë muaj pritet vaksinimi i personave në 65 vjeç
01/03/2021 11:08

Në mars pritet të nisë vaksinimi edhe për personat nën 65 vjeç. Këtë e ka konfirmua Ministrja Manastirliu kur deklaroi se brenda 10-ditëshit të parë të marsit do të mbërrijnë 14 mijë doza vaksine nga kompania “AstraZeneca”

Top Channel/ Sulm në xhaminë “Dine Hoxha”, Imami Ahmed Kalaja reagon i përlotur pas ngjarjes
19/04 15:45
Top News – Shtimi i opsioneve në E-albania/ Gazheli, diskutim për lehtësirat doganore
19/04 15:43
Top Channel/ Polici pengoi vrasjen, ndaloi një person që kërkonte të shtypte me makinë, burrë e grua
19/04 15:39
Top Channel/ Hakmarrje me tritol në Fushë- Krujë, prej vitit 2019 banesa është shënjestër e sulmeve
19/04 15:38
Top Channel/ Sulm me thikë në xhami/ Arrestohet Rudolf Nikolli, plagosi gjashtë persona
19/04 15:35
Top News – Mblidhet Komiteti i Ekspertëve/ Karantinë për këdo që hyn nga Greqia dhe Maqedonia
19/04 15:21
Top News – Mesazhi i koduar i Yuri Kim/ ‘Moment i rëndësishëm për reformën në drejtësi’
19/04 15:20
Top Channel/ Infektimet që vijnë nga Greqia, rriten shifrat në Gjirokastër
19/04 15:12
Top News – Skandali i vjedhjes së të dhënave/ Avokatja e popullit- e paligjshme, duhet të fshihen
19/04 15:11
Top Channel/ Karantinë, kush vjen nga Greqia! Dy javë izolim dhe personave nga Maqedonia e Veriut
19/04 15:08
Top News – ‘S’mund të ktheheni te Dash Sula’/ Rama nga Peqini- opozita e do Shqipërinë për vete
19/04 15:01
Top News – Krim i rëndë në familje/ Emigranti vret gruan me çekiç në sy të fëmijëve
19/04 14:57
Top News-Rrëfimi ndryshe i kryeministrit Rama/ Në ‘e Diell’ tregon për momente të panjohura nga jeta
19/04 14:42
Top Channel/ Komiteti merr vendimin: Kush vjen nga Greqia e Maqedonia karantinë dy javë!
19/04 14:26
Top News – Majko sqaron ftesën e Ramës/ ‘LSI nuk është parti e lehtë, i urojmë fat Bashës’
19/04 13:51
Top News – Rama jep lajmin e mire/ Pritet të zbresin në Rinas 208 mijë doza vaksinash
19/04 13:16
Top Channel/ Përfshihet nga flakët lokali pranë prefektures, në Fier
19/04 13:11
Top News – KPK shkarkon Kolë Hysenaj/ Prokurori nuk arriti të justifikonte 260 milionë lekë
19/04 13:07
Top News – Meta akuza ndaj qeverisë/ Bën apel për rivendosjen e shtetit të së drejtës
19/04 13:06
Top News – Rrëfet patronazhisti në “Breaking”/ ‘Patronazhimi, një sondazh i kryer vullnetarisht’
19/04 13:05