Top News – Shqiptari më i kërkuar/ Aleks Burreli vrau biznesmenin
23/11/2020 21:47

Europol publikoi listën e 56 kriminelëve më të kërkuar në Europë. Mes emrave famëkeq të bosëve të mafias italiane është dhe 50-vjeçari shqiptar Aleks Burreli, që më parë ka mbajtur identitetin Gani Burreli

Top News – Nëse ke bërë ndërhyrje estetike/ Vaksina anticovid të shkakton probleme
26/01 13:23
Top News – Arrestohet ‘i forti’ i Shkodrës/ kush është Bledar Cafi i dënuar në Itali
26/01 13:23
Evakuohen banorë pranë urës/ Vjosa doli gjatë natës. Sot po ulet niveli i ujit
26/01 13:20
Situata në qarkun e Lezhës/ 880 ha tokë bujqesore nën ujë
26/01 13:18
Rritet niveli i ujit në Shkodër/Buna, liqeni i Shkodrës dhe Drini mbi 20 cm rritje krahasuar me dje
26/01 13:17
Fshatrat e Fushë-Krujës nën ujë/ Në Murqin përmbytja e tretë brenda një muaji
26/01 13:15
Evakuimi i banorëve në Shijak e Sukth/ Uji nxjerr nga shtëpitë edhe familjet në katund të ri
26/01 13:14
Ish-anëtar i bandës së vrasësve me pagesë/ Atentat ndaj Marion Mitros në Vlorë
26/01 13:13
Rinis punë Gjykata Kushtetuese/ Mbledhja e parë me 7 anëtarët e rinj
26/01 13:12
Top News – Zhdukja e biznesmenit/ Mediat italiane nxjerrin detaje të reja
26/01 13:08
Top News – ‘Është puna e gjyqtarëve, lini polemikat’/ Ambasadori Italian për përgjimet e Ndraghetas
26/01 13:08
Top News – Janet Yellen në krye të thesarit/ SHBA, senati konfirmon të parën grua në post
26/01 12:47
Butrint, viti i shpresës për parkun/ Vjet 30 mijë vizitorë më pak! Drejtuesit me sytë nga 2021
26/01 12:43
Dëmet në shikim nga covid/ Okulistët: Kontrollohuni për keratitin viral që shkakton turbullim
26/01 12:42
Top News – Xi Jinping paralajmëron Biden/ Nëse vijon si Trump, rrezikon luftë të re të ftohtë
26/01 12:39
Top News – Tiranë, kapen me 800 gr kokainë/ Pranga dy shpërndarësve tek ’21 dhjetori’
26/01 12:14
Top News – ‘Të prekurit nga covid po rriten’/ Meta kritik-virusi nuk ndalet me propagandë
26/01 11:15
Bulqizë/ Rikthehen reshjet e dëborës, vështirësi në qarkullim
26/01 11:05
Përmbytje në qarkun e Durrësit/ 11 familje të evakuuara
26/01 10:29
Top News – Sulmohet gjatë natës një biznes/ Elbasan, lokali pranë Drejtorisë të Policisë
26/01 10:21