Top news – Procesi ndaj Salih Mustafës / Gjykata speciale njofton: Nis më 15 shtator
14/09/2021 22:50

Dhomat e specializuara të Kosovës kanë bërë të ditur se të mërkurën do të nisë gjykimi i parë në Hagë ndaj Salih Mustafës. Aktakuza kundër tij për ndalim arbitrar, trajtim mizor, torturë dhe vrasje të paligjshme u konfirmua në qershor të vitit të kaluar.

Top News- Për herë të parë që nga lufta/ Ekspertët-Tanke serbe në kufi presion ndaj NATO
28/09 20:58
Top News- Rusia thirrje Kosovës/ Tërhiqni njësitë speciale nga Veriu
28/09 18:30
Top News – Situata në veri të Kosovës / Europarlamentarët: Të zgjidhet paqësisht
28/09 17:43
Top News – ‘Serbia është me ju!”/ Vuçiç mesazh protestuesve në Jarinjë e Bërnjak
28/09 17:21
Top News- Austria ‘mbron’ Kosovën/E vetmja që po ofron siguri në Veri
28/09 16:58
Top News-Infektimet në nivele të ulëta/Kosovë, shënohen 8 viktima në 24 orë
28/09 16:53
Top Channel/ BE kërkon të ulen tensionet/ Ministri i brendshëm austriak mbështet policinë e kosovës
28/09 15:32
Top News – Edhe KFOR-i në veri / ’Kemi marrë masa per uljen e tensioneve’
27/09 22:27
Top News – Tensionet në veriun e vendit / Osmani drejton gishtin nga Serbia dhe Rusia
27/09 21:44
Top News – ‘Nuk lejoj të na poshtëroni’/ Vuçiç nuk pranon propozimin e Perëndimit
27/09 18:35
Top News- KFOR ndërhyn në Veri/Tanket në kufirin Kosovë-Serbi
27/09 18:03
Top News-Qetësohet pandemia në Kosovë/Ulen shifrat e viktimave dhe rastet e reja
27/09 17:15
Top Channel/ Kryeministri Rama pritet në takim nga Ramush Haradinaj
27/09 15:37
Top Channel/Vizita e Ramës në Kosovë,takon liderët politikë dhe i jep medaljen e nderit Rexhep Qoses
27/09 15:26
Top Channel/ KFOR vendos në monitorim të gjithë Kosovën, shtohen patrullimet ne veri!
27/09 15:10
Top Channel/ Deklaratat e Ramës, ushtria serbe në aksion: autoblindat pozicionohen pranë kufirit!
27/09 14:23
Top Channel/ Kosovari bën mozaik portretin e Merkel, rezultati i denjë për Guinness!
27/09 13:55
Top Channel/ KFOR-i përgatitet të hyjë në veri?! Reagon Kurti!
27/09 13:16
Top News-Hyjnë në fuqi masat e reja/Kosovë, pasaportë vaksnimi për hyrjen në lokale
27/09 12:48
Top News-Qetësohet situata nga pandemia/5 viktima në 24 orët e fundit në Kosovë
26/09 18:59