Top News-Plagoset në mes të Tiranës punonjësi i IMT/U qëllua nga pronari i banesës që po prishej
12/08/2022 20:03

Një punonjës i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit ka mbetur i plagosur pasditen e së premtes në Tiranë, ndërsa kishte shkuar për zbatimin e një vendimi për prishjen e një banese. Ngjarja e rëndë u regjistrua në rrugën Todi Shkurti, ku punonjësit i IMT Ilirian Gavelli u qëllua me pistoletë në bark nga pronari i banesës që do të prishej. 52 vjecari ishte pranë banesës kur pronari i objektit Qani Muca doli prej saj dhe nisi të qëllonte punonjësit e IMT. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se mes dy personave ka pasur më herët një debat, i cili më pas degradoi deri në përsorimin e armëve të zjarrit. Punonjësi i IMT u dërgua menjëherë në spital ku iu nënshtrua një operacioni dhe aktualisht ndodhet në gjendje të stabilizuar.

Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum’, fshati Jagodinë në Fier do të ketë qendër shëndetësore
28/09 13:12
Top News – Iraniani i aktit terrorist në Shqipëri/Kush është Bijan Poladrag, ja çfarë ndodhi në 2020
28/09 13:06
Top News – Kërkesa e Arben Krajës për Kuvendin!/Emrat e rinj të SPAK e BKH duan më shumë pavarësi
28/09 12:49
Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum’ në shkollën “100 Vjetori i Pavarësisë” në Zhupan
28/09 12:47
Top Channel/ Iraniani i akuzuar për terrorizëm u infiltrua në kampin e muxhahedinëve para arrestimit
28/09 12:42
Top Channel/ Fëmijët e 3 fshatrave në Fier mësim në shkollën e rikonstruktuar nga Bankers Petroleum
28/09 12:38
Top Channel/ ‘Bankers Petroleum’ investon në shtimin e hapësirave të gjelbra në Fier
28/09 12:37
Top Channel/ Mjedise shplodhëse, ‘Bankers Petroleum’ iu rikthen lulishten banorëve në Roskovec
28/09 12:29
Top Channel/ Tituj veç për nder e lavdi. Diskutohet pr.ligji që heq shpërblimet financiare
28/09 12:16
Top Channel/Thanza i pafajshëm. Apeli vendos për ish gjykatësin e kushtetueses
28/09 12:10
Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum’. Rikonstruktohet rruga Marinzë-Roskovec
28/09 12:04
Top Channel/ Rrezikon jetën në lumë. Lezhë, 55 vjecari u aksidentua me biçikletë
28/09 11:55
Top Channel/ Makina përplas policin. Efektivi i rrugores po shkonte në një aksident
28/09 11:55
Top News – Ulet me 4 lekë nafta, rritet benzina/ Bordi vendos çmimet e reja, sqarim për bursën
28/09 11:54
Top Channel/ Vrasja e 44-vjeçarit në Pukë. Shpallet në kërkim autori me dy identitete
28/09 11:53
Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum”, shkolla “Hekuran Maneku” në Patos me ambiente të reja
28/09 11:44
Top Channel/ Bie në lumin Drin teksa lëvizte me biçikletë, plagoset rëndë një person në Lezhë
28/09 11:18
Top News – Rrezikon jetën i moshuari në Lezhë, bie nga ura në lumin Drin
28/09 11:10
Top News – Shënohet vrasja e parë në Pukë!/Identifikohet autori i ekzekutimit të Pjetër Kolës
28/09 10:47
Top News -Të pathënat deri tani për Ervis Martinajn/Inside Story në TCH zbulon transkriptet e fundit
28/09 10:16