Top News – Ngre siparin `galeria moderne`/‘Artkand’, emisioni më i ri në Top Channel
07/03/2021 15:53

Ngre siparin `galeria moderne`/‘Artkand’, emisioni më i ri në Top Channel ArtKand, emisioni me i ri në Top Channel, hapi siparin e një galerie tejet moderne. Një hapësirë e re arti në kryeqytet. Nën autorësinë dhe moderimin e Jetona Koçibellit dhe me të ftuar të përhershëm Genc Përmetin, programi që në pjesën e parë premtoi sukses. Në të u ekspozuan katër vepra për ankand. Zengo-Antoniu "Peisazh Baritor" Lec Shkreli "Qafshtama" Aristotel Papa "Peisazh" Abdurrahim Cangonji "Pogradeci” Për të gjithë veprat ka pasur interes dhe kanë filluar ofertat fillestare. Vendimi për shitje do të merret të premten e ardhshme, pasi veprat do të qëndrojnë në ankand për një javë. ArtKand është një dritare e re arti, që fton të gjithë artistët, koleksionistët apo familjarë e trashëgimtarë të artistëve për të ekspozuar veprat e tyre, por edhe të gjithë ata që duan të zotërojnë vepra arti. Të krijojnë apo pasurojnë një koleksion. ArtKand vjen në ekranin e Top Channel live, çdo të shtunë në orën 14:15

Top Channel/ Basha në njësinë 4 në Tiranë: Padurimin për ndryshim e ndjej kudo
15/04 22:48
Top News – Vjosa Osmani dhe Albin Kurti/ Emërojnë shefin e agjencisë së zbulimit në Kosovë
15/04 22:23
Top News – ‘Jam dakord me ambasadoren Yuri Kim’/ Rama: Shitja dhe blerja e votës është mëkat!
15/04 22:15
Top Channel/ Basha në njësinë 9: Ndryshimi vjen duke larguar Edi Ramën
15/04 22:08
Top Channel/ Balla: PS ka bërë 230 mijë legalizime në Elbasan
15/04 21:55
Top News – Shitja dhe blerja e votës/ Apeli i komisionerit shtetëror të zgjedhjeve
15/04 21:20
Top News – Ballkan, shkarravitje kufijsh! 3 pikat e bashkimit mes Shqipërisë e Kosovës
15/04 20:31
Top News – Udhëtimet jashtë shtetit/ Disa shtete, rregulla të reja për shqiptarët
15/04 20:26
Top News – Bashkimi mes Kosovës e Shqipërisë! Del dokumenti, e publikojnë mediat sllovene
15/04 20:25
Top Channel/Në provim nxënësit e klasave të pesta/ 30 mijë fëmijë do të testohen të gjithë më 21 maj
15/04 20:14
Top Channel/ Covid pengon votat për tre deputetë/ 10 ditë para zgjedhjeve, 27 mijë të infektuar
15/04 20:04
Top Channel/ “Spitalla lagje model” Kryebashkiakja: Projektet tona do transformojnë qytetin
15/04 19:52
Top Channel/ SPAK, hetim listës së votuesve të PS, mbledhja e të dhënave të 910 mijë personave
15/04 19:48
Top Channel/ 123 mijë USD fushata në Facebook, shpenzimet e mëdha të PS e PD
15/04 19:45
Top Channel/ Kim: S’mbështesim parti, paralajmërojmë këdo që mohon të drejtën e votës duke e blerë
15/04 19:43
Top Channel/ Basha në njësinë 11 në Tiranë: Brenda 2 viteve mbyllim procesin e legalizimit
15/04 19:20
Top News – Bie forca e virusit, pak infektime/ Rënie e ndjeshme e shifrave, vetëm 4 viktima
15/04 19:19
Top Channel/ Rama e Manastirliu në maternitetin e ri të Lezhës: Me standarte europiane
15/04 19:17
Top Channel/ “Rrapush Xhaferri i veshur si dhëndër”, Rama nga Lezha: Luli kukull që kurdiset
15/04 19:10
Top Channel/ Basha në Kombinat: Entuziazmi juaj, garanci për ndryshimin. Votoni numrin 9!
15/04 19:06