Top News-Në kërkim prej ditësh/ Zhduket në mënyrë misterioze aktorja e njohur
13/09/2021 15:01

Aktorja e njohur Tanya Fear ka humbur kontaktet me të gjithë dhe është zhdukur në mënyrë të mistershme. Parapraskisht besohet se ajo u pa për herë të fundit në zonën e “Hollyëood Boël” të Los Angeles-it. Miqtë e saj u kanë bërë apel të gjithëve në mediat sociale në përpjekje për të gjetur aktoren.

Top News-Në kërkim prej ditësh/ Zhduket në mënyrë misterioze aktorja e njohur
13/09 15:01
Episodi i plotë 43 | Pop Culture 3
25/07 17:16
Sabina Mete: Shkrimi i Flutura Açkës i papranueshëm | Pop Culture 3
25/07 17:15
Vox Pop – A ka konkurencë midis vajzave? | Pop Culture 3
25/07 17:15
Prapaskenat e episodit 43 | Pop Culture 3
25/07 17:15
Debat në studio: A ka konkurencë midis vajzave? | Pop Culture 3
25/07 17:15
Edona e Përputhen pas përfundimit të programit | Pop Culture 3
25/07 17:15
Vajzat e Quest Style Crew pas fitores | Pop Culture 3
25/07 17:15
Foto profesionale njerëzve të rastësishëm në rrugë | Pop Culture 3
25/07 17:15
VOX POP – Cilat janë pyetjet që nuk duhen bërë në takim të parë? | Pop Culture 3
25/07 17:15
Flet Edona e “Përputhen”: Antoneta mund të kishte bërë një zgjedhje…. | Pop Culture 3
25/07 17:15
Situatat e vajzave | Familja dhe i dashuri | Pop Culture 3
25/07 17:15
Liesa Haxhiasllani: “Në televizion është vështirë të krijosh shoqëri” | Pop Culture 3
18/07 17:46
Belinda Dragoti: “Me Ermal Mamaqin ruaj marrëdhënie shoqërore shumë të mira” | Pop Culture 3
18/07 17:45
Situatat e vajzave/ Instagrami VS Realiteti | Pop Culture 3
18/07 17:44
Aurela Nedskin/ Ja cilat janë trendet për veshjet e Verë 2020 | Pop Culture 3
18/07 17:44
Aulona Musta: “Televizioni është kthyer vërtetë në kazan” | Pop Culture 3
18/07 17:29
Liesa Haxhiasllani: “Nuk di si më pranuan asokohe në televizion, nuk e prisja” | Pop Culture 3
18/07 17:20
Episodi i plotë 42 | Pop Culture 3
18/07 17:01
Belinda Dragoti/ Në televizion do të bëja një emision për showbiz-in | Pop Culture 3
18/07 17:00