Top News – Ndërron jetë 16 vjeçari i aksidentuar/ Drejtonte një nga makinat që u aksidentua në Sukth
28/02/2021 14:12

Ka ndërruar jetë mëngjesin e së të dielës 16 vjeçari Flavio Osmani, një nga të plagosurit nga aksidenti i djeshëm në Sukth ku u përfshinë 2 automjete. Adoleshenti që ka humbur jetën në spital pas plagëve të marra mësohet se ishte edhe drejtuessi i njërit prej m,jeteve të aksidentuara. mësohet se i mituri Flavio Osmani, djali i Rrapo Osmanit, kryetarit të Njësisë Administrative Sukth, pjesë e Partisë Socialiste. Mjeti më të cilëin ai udhëtonte u përplas me një mjet tjetër dhe më pas me një shtyllë në anë të rrugës. I mituri 16-vjeçar, i cili po udhëtonte pa patentë ndërroi jetë pas disa orësh në spital prej plagëve të marra.

Basha në Librazhdit: Ndoshta iu besuat premtimeve boshe, kudo ndihet etja për ndryshim!
11/04 21:36
Top News – Ulen infektimet nga Covid / 238 raste të reja dhe 7 viktima në 24 orë
11/04 21:20
Balluku në rrugën Orikum-Dukat: Ka përfunduar 13% e punës. Baypass-i i Vlorës
11/04 21:09
Retro “zbret” në Elbasan/ Automjetet e vjetra prezantohen në qytet
11/04 20:57
Për 10 minuta portret në thonj/ Vajza nga Tirana që nuk ka marrë asnjë leksion pikture
11/04 20:43
Partizani bën detyrën/ Fitore e lehtë ndaj Bylys, tani i treti
11/04 20:40
Protestë për hidrocentralin/ Banorët e Thirrës bllokuan për disa minuta rrugën e Kombit
11/04 20:23
Top News – Vrasja e gazetarit Jorgos Karaivaz/ Hetimet zbulojnë detaje të reja për autorët
11/04 19:58
Noizy përkrah Veliajt: Ato që keni bërë për Shqipërinë këto 8 vjet, për t’u admiruar
11/04 19:56
“Projektet e nisura t’i çojmë në fund”/ Kandidatja e PS në Durrës, Milva Ekonomi
11/04 19:53
“Emigrantë” në Divjakë/ Të rinjtë nga fshatrat e thella të Korçës dhe Elbasanit shkojnë për punë
11/04 19:51
Zjarrfikësi shpëton foshnjën 3 muajshe/Tiranë,u dogj makina në garazh, banorët e pallatit u evakuuan
11/04 19:46
Lëvizja zgjatet me 2 orë/ Lehtësohen masat anticovid, rifillojnë fluturimet me Britaninë e Madhe
11/04 19:14
Top News – Basha ndalet në Librazhd/ ‘Më 25 prill të rrëzojmë këtë qeveri ‘ogurzezë’
11/04 19:03
Rama: Mos e neglizhoni votën në 25 prill, të mos votosh është kthim mbrapa
11/04 18:49
Basha takon banorët e Elbasanit: Në 25 prill votoni nisjen e një kulture të re politike
11/04 18:47
Basha në Elbasan: E vetmja fushë ku jemi para është emigracioni i rinisë, në fokus ekonomia e rinia
11/04 16:23
Protesta kundër heceve në Fan/ Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit
11/04 14:41
Top News – Dibër, nusja vret vjehrrën me thikë/ Arrestohet nga policia, për 6 orë fshehu krimin
11/04 14:10
Rrëfim i banorëve të pallatit/ Vështirësitë e daljes nga banesat për shkak të tymit
11/04 13:52