Top News – Mike Pence mbërrin në Shqipëri/ Viziton kundërshtarët e regjimit të Teheran
23/06/2022 19:35

Ish-zëvendëspresidenti amerikan Mike Pence ditën e sotme po viziton disidentët iranianë në Shqipëri, ku pritet të takohet me viktimat e regjimit në Teheran dhe do të mbajë një fjalim politik për ata që mbështesin një Iran demokratik dhe laik .

Top News- Braçe sërish i ashpër me qeverinë/ Kritika e akuza edhe opozitës, kërkon bursë bujqësie
30/06 18:26
Top Channel/ Integrimi i Shqipërisë, Balla: Javën e ardhshme mbahet konferenca e parë ndërqeveritare
30/06 17:41
Top Channel/ “Çmendet moti”! Pas të nxehtit, nis stuhia e breshërit në Prishtinë
30/06 17:36
Top News-Rezoluta për genocidin në Srebrenicë/ Balla paralajmëron tjetër për Kosovën, akuza Berishës
30/06 17:17
Top News – Aksidentohet Benzi në Lezhë, plagoset drejtuesi
30/06 17:02
Top Channel/ Të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohen 6 shoferë! U pezullohet patenta 88 të tjerëve
30/06 16:31
Top Channel/Gjykatat janë të mbyllura, qytetarët janë në pritje të nisjes së seancave gjyqësore
30/06 15:33
Top Channel/ Zjarrfikësi hero, bashkia i jep medaljen e mirënjohjes së qytetit të Tiranës
30/06 15:31
Top Channel/ Shpërthim në Sarandë, shënjestrohet për herë të dytë hoteli i ish kreut të Legalizimeve
30/06 15:21
Top Channel/Grevë të përgjithshme!Në Tiranë disa avokatë bojkotuan, kërcënohen nga dhoma e avokatisë
30/06 15:17
Top Channel/ Të bllokuar nga greva, emigrantët janë rikthyer për gjyqet, por seancat nuk po mbahen
30/06 15:15
Top Channel/ Policët dalin para gjyqit në Elbasan, dy drejtuesit e lartë akuzë për shpërdorim detyre
30/06 15:09
Top Channel/ Korrupsion me subvencionet në bujqësi, jepet sot masa për inspektorin dhe fermerin
30/06 14:53
Top News -Rijetëzim apo koncesion për privatin?/Pas parkut të Butrintit, një tjetër pasuri në rrezik
30/06 14:51
Top News – Shqipëria e 24 në botë/ Rritja e çmimit te naftës mbart emrin “Putin”
30/06 13:59
Top Channel/Videoja e re, Putin mohon sulmin ndaj qendrës tregtare- indinjatë nëpër botë
30/06 13:45
Top Channel/ Të ndihmohen ndërtuesit? Debate kompensimin financiar të disa materialeve ndërtimi
30/06 13:25
Top Channel/ U akuzuan për shpërdorim detyre, paraqiten në seancë zv/drejtorët e policisë Elbasan
30/06 13:16
Top News- Drogë me postë nga Anglia në Shqipëri/Në pranga porositësi e punonjësja që i dorëzoi pakon
30/06 13:09
Top Channel/ Tritol hotelit në Sarandë, për herë të dytë i vendoset eksploziv ish kreut të ALUIZNI-t
30/06 13:07