Top News – ‘Jetën ose lekët’! Elbasan, 3 të rinj i marrin 2000 euro 20-vjeçarit
14/08/2022 14:47

Një 20-vjeçar është dhunuar për vdekje nga tre të rinj të cilët e kanë kërcënuar dhe i kanë kërkuar një shumë prej 2000 eurosh. Kjo ngjarje ka ndodhur në Elbasan dhe efektivët e policisë të cilët kanë arrestuar tre të rinjtë që kanë kanosur dhe dhunuar me jetë 20 vjeçarin. Po ashtu, sipas një njoftimi zyrtar, tre persona të tjerë janë vënë nën hetim për moskallëzim krimi. Policia e Elbasanit tha se në bashkëpunim me Forcën e Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit, kanë arrestuar në flagrancë 23 vjeçarin me inciale D. R., 25 vjeçarin me iniciale, E. B. dhe 26 vjeçarin me iniciale F. Ç., të tre banues në Elbasan.

Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum’, fshati Jagodinë në Fier do të ketë qendër shëndetësore
28/09 13:12
Top News – Iraniani i aktit terrorist në Shqipëri/Kush është Bijan Poladrag, ja çfarë ndodhi në 2020
28/09 13:06
Top News – Kërkesa e Arben Krajës për Kuvendin!/Emrat e rinj të SPAK e BKH duan më shumë pavarësi
28/09 12:49
Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum’ në shkollën “100 Vjetori i Pavarësisë” në Zhupan
28/09 12:47
Top Channel/ Iraniani i akuzuar për terrorizëm u infiltrua në kampin e muxhahedinëve para arrestimit
28/09 12:42
Top Channel/ Fëmijët e 3 fshatrave në Fier mësim në shkollën e rikonstruktuar nga Bankers Petroleum
28/09 12:38
Top Channel/ ‘Bankers Petroleum’ investon në shtimin e hapësirave të gjelbra në Fier
28/09 12:37
Top Channel/ Mjedise shplodhëse, ‘Bankers Petroleum’ iu rikthen lulishten banorëve në Roskovec
28/09 12:29
Top Channel/ Tituj veç për nder e lavdi. Diskutohet pr.ligji që heq shpërblimet financiare
28/09 12:16
Top Channel/Thanza i pafajshëm. Apeli vendos për ish gjykatësin e kushtetueses
28/09 12:10
Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum’. Rikonstruktohet rruga Marinzë-Roskovec
28/09 12:04
Top Channel/ Rrezikon jetën në lumë. Lezhë, 55 vjecari u aksidentua me biçikletë
28/09 11:55
Top Channel/ Makina përplas policin. Efektivi i rrugores po shkonte në një aksident
28/09 11:55
Top News – Ulet me 4 lekë nafta, rritet benzina/ Bordi vendos çmimet e reja, sqarim për bursën
28/09 11:54
Top Channel/ Vrasja e 44-vjeçarit në Pukë. Shpallet në kërkim autori me dy identitete
28/09 11:53
Top Channel/ Investim i ‘Bankers Petroleum”, shkolla “Hekuran Maneku” në Patos me ambiente të reja
28/09 11:44
Top Channel/ Bie në lumin Drin teksa lëvizte me biçikletë, plagoset rëndë një person në Lezhë
28/09 11:18
Top News – Rrezikon jetën i moshuari në Lezhë, bie nga ura në lumin Drin
28/09 11:10
Top News – Shënohet vrasja e parë në Pukë!/Identifikohet autori i ekzekutimit të Pjetër Kolës
28/09 10:47
Top News -Të pathënat deri tani për Ervis Martinajn/Inside Story në TCH zbulon transkriptet e fundit
28/09 10:16