Top News – `Isha shumë keq`/ Khloe Kardashian me covid
29/10/2020 15:27

Njëra prej motrave Kardashian, Khloe pranoi përmes një videoje se edhe ajo ishte diagnostikuar me koronavirus. Ylli i "Keeping Up With the Kardashians" dëgjohej duke folur në filmimin e realizuar disa kohë më parë. "Sapo zbulova se janë prekur nga koronavirusi”, thoshte ajo. një raport në shtator tregonte se Khloe po testohej për sëmundjen. Vetë x vjecarja rrëfen se ishte mbyllur në dhomë dhe se për disa ditë kishte qenë shumë keq. Simptomat e saj përfshinin kollë, ethe, të vjella, dhimbje koke dhe ndjesinë që ndryshonte shpejt, një herë ftohtë pastaj shumë nxehtë. Videoklipi u publikua një ditë pasi motra e saj, Kim Kardashian West, u kritikua ashpër për festën luksoze të 40 vjetorit që organizoi në një ishull privat me shumë të ftuar në një kohë kur pandemia ka marrë hov sërish dhe autoritetet shëndetësore bëjnë thirrje për distancim social e kujdes të shtuar.

Top News – Kujdes lirinë e shtypit/ Brukseli paralajmeron Francën
23/11 18:45
Top News – Armiku i armikut tim../ Netaniahu në Arabine Saudite
23/11 18:45
Top News -Arrestohet “Skënderbeu” i drogës/Itali, siciliani identifikohej me emrin e heroit shqiptar
23/11 15:35
Top News – Punonjësit me Covid-19/ Plas kaosi në aeroportin e Shanghai-t
23/11 14:58
Top News – SHBA, miratohet urgjent ilaçi i ri/ “Mrekulli” me antitrupa
23/11 12:25
Top News – SHBA, vdekjet nga Covid-i/ Qindra trupa në kamionë frigoriferikë
23/11 12:24
Top News – Festa në mes të pandemisë/ Anglia lejon takimet familjare
23/11 12:12
Top News – Sekretari i ri i shtetit/SHBA, diplomati që do `zhbëjë` Trump
23/11 12:01
Top News – OBSH jep alarmin: Prisni valën e tretë të Covid-19!
23/11 11:38
Top News – Në samitin e G20-ës/ Merkel ngre shqetësime për vaksinën
23/11 11:28
Top News – Del më në fund rezultati/ Vaksina e Oksfordit, mbrojtje 70%
23/11 11:27
Top News – Kusht i presidentit turk/ Turqia në BE, të mbahen premtimet!
22/11 20:58
Top News – 28.337 raste me covid/ Itali, 6000 raste më pak në 24 orë
22/11 20:58
Top News – Spray anti-covid/ Australi, qeveria financon kurën
22/11 17:33
Top News – Protesta në Bjellorusi/ Mijëra në shesh kundër Lukashenkos
22/11 17:01
Top News – Twitter e Facebook/ Përgatiten për tranzicionin…
22/11 17:01
Top News – Trump JR në izolim/ ’Do të pastroj armët e mia’
22/11 17:01
Top News – Evropa shqyrton mundësinë e lehtësimit të masave para Krishtlindjes
22/11 15:21
Top News – Izraeli sulmon me raketa Hamasin në Rripin e Gazës
22/11 15:20
Top News – Më e thella në botë, hapet pishina e rrallë në Poloni
22/11 15:18