Top News – I la çelësin shoqes së ngushtë/ Ikën me pushime, i grabisin 150 mijë euro bizhuteri
01/03/2021 11:07

Përpara se të largohej pak dite me pushime në Serbi, 34 vjecarja D. S, i la çelësin e shtëpisë pastrueses. Kur kjo e fundit ka hyrë në shtëpi, ka konstuar se banesa ishte grabitur. Si pasojë mësohet se banesës e 34 vjecares ishin grabitur disa bizhuteri me vlere të konsiderueshme. Ndër to mesohët se kanë qenë dy byzylykë diamanti me vlerë nga 8 mijë euro, një orë me vlerë 27 mijë euro, nëntë varëse diamanti me vlerë të përafërt rreth 25 mijë euro, 13 unaza diamanti me vlerë 30 mijë euro dhe një palë vathë me vlerë shtatë mijë euro si dhe bizhuteri të tjerë me vlerë 6 mijë në total.

Top Channel/ Polici pengoi vrasjen, ndaloi një person që kërkonte të shtypte me makinë, burrë e grua
19/04 15:39
Top Channel/ Hakmarrje me tritol në Fushë- Krujë, prej vitit 2019 banesa është shënjestër e sulmeve
19/04 15:38
Top Channel/ Sulm me thikë në xhami/ Arrestohet Rudolf Nikolli, plagosi gjashtë persona
19/04 15:35
Top News – Mblidhet Komiteti i Ekspertëve/ Karantinë për këdo që hyn nga Greqia dhe Maqedonia
19/04 15:21
Top News – Mesazhi i koduar i Yuri Kim/ ‘Moment i rëndësishëm për reformën në drejtësi’
19/04 15:20
Top Channel/ Infektimet që vijnë nga Greqia, rriten shifrat në Gjirokastër
19/04 15:12
Top News – Skandali i vjedhjes së të dhënave/ Avokatja e popullit- e paligjshme, duhet të fshihen
19/04 15:11
Top Channel/ Karantinë, kush vjen nga Greqia! Dy javë izolim dhe personave nga Maqedonia e Veriut
19/04 15:08
Top News – ‘S’mund të ktheheni te Dash Sula’/ Rama nga Peqini- opozita e do Shqipërinë për vete
19/04 15:01
Top News – Krim i rëndë në familje/ Emigranti vret gruan me çekiç në sy të fëmijëve
19/04 14:57
Top News-Rrëfimi ndryshe i kryeministrit Rama/ Në ‘e Diell’ tregon për momente të panjohura nga jeta
19/04 14:42
Top Channel/ Komiteti merr vendimin: Kush vjen nga Greqia e Maqedonia karantinë dy javë!
19/04 14:26
Top News – Majko sqaron ftesën e Ramës/ ‘LSI nuk është parti e lehtë, i urojmë fat Bashës’
19/04 13:51
Top News – Rama jep lajmin e mire/ Pritet të zbresin në Rinas 208 mijë doza vaksinash
19/04 13:16
Top Channel/ Përfshihet nga flakët lokali pranë prefektures, në Fier
19/04 13:11
Top News – KPK shkarkon Kolë Hysenaj/ Prokurori nuk arriti të justifikonte 260 milionë lekë
19/04 13:07
Top News – Meta akuza ndaj qeverisë/ Bën apel për rivendosjen e shtetit të së drejtës
19/04 13:06
Top News – Rrëfet patronazhisti në “Breaking”/ ‘Patronazhimi, një sondazh i kryer vullnetarisht’
19/04 13:05
Top Channel/ Ambasadorët në Elbasan. 1 javë para zgjedhjeve takojnë drejtuesit e fushatës së partive
19/04 13:03
Top Channel/ Moti i paqëndrueshëm në ditët në vijim, por do të ketë rritje temperaturash
19/04 13:02