Top News – Habit çifti i famshëm/ Pesë muaj pas bebit nr. 5, vjen në jetë fëmija 6
02/03/2021 14:57

Vetëm 5 muajsh pas ardhjes në jetë të Eduardos, fëmijës së pestë të tyre, çifti i shumëpërfolur i Hollywoodit Alec Baldwin dhe Hilaria Thomas janë bërë prindër sërish. Përmes një fotoje në Instagram që i ka habitur të gjithë, Hilaria, ish mësuese yoge, tregoi se ka ardhur në jetë fëmija i tyre numër 6, dhe të gjithë pyesnin veten nëse kjo ka ndodhur përmes një nëne bartëse apo për një adoptim. Fotoja shoqërohej me mbishkrimin 7, që i referohej numrit total të fëmijëve të aktorit; 6 me Hilarinë plus Ireland Baldëin, vajza që Alec ka me aktoren seksimbol të hollywoodit, Kim Basinger. Për çiftin viti i kaluar ka qenë nga më të vështirët. Hilaria u akuzua se kishte fallsifikuar shtetësinë, ndërkohë që pati dhe dy aborte spontane në një diferencë kohe të shkurtër me njëra-tjetrën. Çifti lidhi kurorë në Neë York në vitin 2012.

Breaking – Exclusive me pamje filmike-ETJON JOKA E MËSON QYTETARIN SI TË VOTOJË LSI
23/04 10:29
Breaking – Exclusive me pamje filmike-ETJON JOKA I JEP PARA QYTETARIT NË KËMBIM TË VOTËS
23/04 10:29
Top News – Risitë dhe problematikat/ Ndryshimet ligjore, sa e përmirësuan procesin zgjedhor
23/04 10:16
Top News – Drogë me vlerë 33 milionë euro/ Sekuestrohet sasia prej 4 tonë në portin grek
22/04 22:32
Top Channel/ Rama komenton vrasjen në Elbasan: I thanë shqiptarëve se kanë grup të armatosur
22/04 21:44
Top Channel/ Blerja e votës në Pukë, PSD i përgjigjet Metës: Në video është djali dhe daja im
22/04 21:34
Top Channel/ Rama në mitingun përmbyllës së Tiranës: Paramilitarët e PD janë e shkuara, PS e ardhmja
22/04 21:33
Top News – PS në kërkim të mandatit të tretë/ Rama, mesazhet e fundit për Bashën dhe Metën
22/04 21:21
Top Channel/ Basha në Fier: Rama fajëson këdo, në vend që të ndalë shitblerjen e votave
22/04 20:13
Top News – 6 humbje jete në 24 orët e fundit/ Shtohen pacientët në terapi intensive
22/04 20:11
Top News – Kush e mbron votën e demokratëve! Ish-oficerët e policisë që paguhen nga PD
22/04 20:10
Top News – Hetimet për vrasjen e Xhuvanit/ 10 persona nën hetim, ja detajet e ngjarjes
22/04 20:08
Top News – Terroristi shqiptar që vrau 86 veta/ Kapet në Itali, ja kush është i riu nga Peqini
22/04 20:03
Top Channel/ Të rinjtë mund të vaksinohen/ Personat e sëmurë kronikë do vaksinohen pa kufizim moshë
22/04 19:57
Top Channel/ Tensioni i fushatës zgjedhore/ Si po e përjetojnë qytetarët luftën e ashpër politike
22/04 19:50
Top Channel/ PS në Durrës për 8 mandate/ Ardian Cela: Rama do jetë deputeti i Durrësit
22/04 19:49
Top Channel/ LSI, miting në Tiranë/ Mbyll fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit
22/04 19:47
Top Channel/ Rama e Basha sot në TCH/ Kryeministri në Fiks fare. Kryetari i PD, i ftuar në Open
22/04 19:46
Top Channel/ Momenti kur Rudolf Nikolli ndjek me vrap besimtarët brenda në xhami dhe i ngul thikën
22/04 19:39
Top Channel/ Graphic images of the multiple knife attack in the Tirana mosque
22/04 19:38