Top News – Freedon House-Shqipëria, pjesërisht e lirë!/ Rënia me 1 pikë, vrasja e Klodian Rashës
03/03/2021 11:30

Organizata Freedom House arriti në përfundimin se në vitin 2020 aktorët autoritarë u bënë më të guximshëm, ndërsa demokracitë më të mëdha përballeshin me problemet e brendshme, duke sjellë si rezultat një rënie për të 15-in vit me radhë në lirinë botërore. Sipas raportit, Shqipëria ka rënë një pikë më poshtë, ndërsa Kosova dy pike, teksa Maqedonia e Veriut ishte një nga historitë e suksesit me tri pikë përmirësim nga një vit më parë.

Top Channel/ LSI “sfidon” Ramën, kalon me autokolonë në zonën ku banon kryeministri
22/04 18:45
Top Channel/ Mjetet elektronike për zgjedhjet e 25 prillit, ja si do të funksionojë votimi
22/04 18:26
Top News – ‘Është tmerruar nga humbja’/ Gjiknuri për metën-ka gati skenarë provokues
22/04 18:11
Top News – Je një i marrë fund’/ Lefter Koka shpërthen ndaj presidentit Meta
22/04 17:44
Top News – Pediatria e re e Tiranës/ Manastirliu – investimi do t’i shërbejë gjithë vendit
22/04 17:44
Top News – Ambasadori i BE për zgjedhjet/ Soreca nuk kursen partitë, apel të rinjve
22/04 17:43
Top News – Një mesazh i koduar nga Yuri Kim/ Falenderon Ramën e Bashën, përjashton Metën
22/04 17:43
Top Channel/ Kim dhe Soreca në KQZ, Amabasadorja e SHBA takon kreun e SPAK dhe Ardi Veliun
22/04 17:19
Top Channel/ “Asnjë tolerim kush prek votën”, Yuri Kim takon kreun e SPAK dhe drejtorin e policisë
22/04 17:19
Top Channel/Rama nga spitali i Pediatrisë:Ta gëzoni. Çfarë pritet të ndodhë në Shqipëri, si në Turqi
22/04 16:45
Top Channel/ Shpërndahen fletët e votimit/ Përgatiten komisionet për ditën e votimit
22/04 16:43
Top Channel/Yuri Kim i quan të tmerrshme grupet e krijuara nga PD
22/04 16:28
Top Channel/“Metit i vunë pistoletën në kokë”, rrëfimi i dëshmitarëve në ngjarje: Si u ndalua makina
22/04 16:26
TopChannel/Në Elbasan fushata vazhdon/Të gjitha partitë sot po zhvillojnë takimet e ditëve të fundit
22/04 16:26
Top Channel/ Arrestohen ish-policët e PD/ Hetimi i vrasjes në Elbasan. Në kërkim Klement Xhaferri
22/04 16:25
Top Channel/ Takimi me Celibashin/ Soreca dhe Kim mbërrijnë në KQZ
22/04 16:20
Top News – Historiku i zgjedhjeve/ Votimet e para u mbajtën 100 vjet më parë
22/04 15:44
Top News – Yuri Kim takon kryeprokurorin Çela/ ‘Kush shkel ligjin, të marrë dënimin e merituar’
22/04 15:38
Top Channel/ Ambasadorja e SHBA-së takon kreun e SPAK: Asnjë tolerim kush prek votën!
22/04 15:27
Top Channel/ Grupi i PD-së veproi jashtë ligjit, hoqi pa të drejtë lirinë e personave që ndaluan
22/04 15:11