Top News – E mërkura, zi kombëtare në Kosovë/ Osmani-Nderohen viktimat e tërmeteve
07/02/2023 21:15

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka shpallur të mërkurnë ditë zie kombëtare, në nder të viktimave në Turqi e Siri, si pasojë e tërmeteve. Lajmin e bëri me dije vetë Osmani nëpërmjet rrjeteve sociale, e cila u shpreh e dhimbjen e popullit turk dhe atij sirian, e përjeton edhe Kosova.

Top News – Shkeljet Serbisë ndaj shqiptarëve/Eurodeputetja-Gati të vizitoj Preshevën t’i verifikoj
20/03 20:40
Top Channel/ Kurti takim me ambasadorët në Kosovë, Hovenier: Të çohet përpara zbatimi i marrëveshjes
20/03 16:58
Top Channel/ Escobar: Serbia duhet të zbatojë elementët kyc në aneks, do të punojë me europianët
20/03 16:56
Top News – 6.5 vjet prova kundër Thaçit… / Gjykatësi kërkon reduktimin e kohës, gjyqi po afron
20/03 12:46
Top Channel/ Vuçiç lavdëron veten për Ohrin: Jam më i përqendruari kur bisedimet zgjasin mbi 12 orë
19/03 22:02
Top News – Opozita kritikon Kurtin për Vuçiç/‘Pranoi gjithçka që ka thënë se nuk do të pranonte’
19/03 19:41
Top Channel/ Takim Kurti-Vuçiç në Ohër/ Bisedime të vështira për marrëveshjen Kosovë-Serbi
18/03 19:39
Top News – Të shtëna me armë zjarri/ Humb jetën një person, plagosen 2 të tjerë
18/03 16:49
Top Channel/Ahmeti: Marrëveshja Kosovë-Serbi e rëndësishme!Kthimi në të shkuarën sjell kriza të reja
18/03 16:37
Top News – Kosovë-Serbi, paqe mes luftës në Europë/ NATO dhe SHBA- Pasoja nëse nuk ka marrëveshje
18/03 13:38
Top News – Plani që iu vu në tryezë Kurtit dhe Vuçiç/ A e detyron BE Serbinë të njohë Kosovën!
18/03 13:14
Top Channel/ Vërejtjet e Kosovës e Serbisë, BE “ndryshime tekstit” te marrëveshjes!
18/03 11:14
Top News – Kurti takon shqiptarët përpara Vuçiç/ Kokë më kokë me Ali Ahmetin dhe Osmanin në Ohër
18/03 10:55
Top Channel/ Kurti para takimit me Vuçiç: Nuk kam ardhur për bisedime, por për marrëveshje
18/03 10:46
Top Channel/ Besik Bislimi takohet me Ali Ahmetin në Ohër
18/03 09:39
Top Channel/ Pak para takimit me Vuçiç, ​Kurti takohet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin
18/03 09:37
Top Channel/Kurti mbërrin në Ohër,bisedë me zyrtarin amerikan:Përkushtim për negociata të suksesshme
17/03 22:48
Top News – “Serbia ka kapitulluar në Kumanovë”, Kurti tregon gatishmëri për marrëveshje në Ohër
17/03 22:22
Top Channel/Escobar pret lajme të mira nga Ohri/Propozimi, mundësi për marrëdhënie paqeje mes palëve
17/03 15:42
Top Channel/ Escobar pret lajme të mira nga Ohri: Ky propozim ofron mundësi për marrëdhënie paqeje
17/03 12:57