Top News-Detajet e reja të aksidentit tragjik/Viktima, mosmarrëveshje me ish-partneren e tij
14/01/2022 18:14

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja tragjike e George Monoggiou, vëllait të deputetes greke një natë më parë, ku ky I funduit humbi jetën në mënyrë fatale teksa automjeti i tij u përplas me pemën dhe mori flakë. Mediat greke kanë publikuar informacione të reja, ku thuhet se avokati i viktimës ka kërkuar nga policia që kjo ngjarje të hetohet masivisht, dhe të zbulohet arsyeja e këtij aksidenti tragjik. Sipas këtij të fundit, George kishte një mosmarrëveshje me ish-partneren dhe nënën e fëmijës së tij, ndërsa këto keqkputime do ti sqaronte këtë të premte, por nuk mundi dot sepse aksidenti fatal i mori jetë në mënyrë të menjëhershme. Grupi hetimor i cili po merret me këtë cështje, po vijon punën duke kontrolluar edhe kamerat e sigurisë për të parë me kujdes momentet e fundit të viktiëms, përpara se ait të përplasej me pemënm. George kishte pasur një lidhje jashtë martesore me ish-partneren me të cilën kishte edhe një fëmijë. Hetuesit presin përmirësimin e gjendjes shëndetësore së partneres aktuale të viktimës, e cila ishte bashkë më të në makinë. Për fat, kjo e fundit arriti të dalë nga automjeti përpara se të përfshihej nga flakët.

Top News- Zjarr në qendër të Selanikut/Zjarrfikësit shpëtojnë 44 persona, 2 të intubuar
27/05 18:35
Top News- Ç’po përgatitin Vuçiç dhe Rama/Serbia paralajmëron arritje falë Ballkanit të Hapur!
27/05 17:00
Top Channel/ Ndërpriten gërmimet në Serbi/ Nuk u gjetën eshtra të shqiptarëve të zhdukur
27/05 12:20
Top Channel/ Mitrovicë, sherr në familje. Vdes babë e bir
27/05 12:07
Top News – Abazoviç në ‘Ballkanin e Hapur’ / Konfirmon pjesmarrjen në takimin e radhës
27/05 11:03
Top News-Kokainë në paketat me cigare në Itali/8 të arrestuar, mes grupit kriminal dhe një italian
26/05 21:56
Top News- Greqia ka frikë, dërgon letër në OKB/‘Turqia na ka kërcënuar me luftë për ishujt Egje’
26/05 21:52
Top News- Serbët kërkojnë shpërbërjen e Bosnjës/Britania paralajmëron për kthim në ‘kohë të errëta’
26/05 17:49
Top News – Përballja për kufirin detar në Hagë/Asi nën mëngë i Greqisë, a është gati Shqipëria
26/05 14:42
Top News – NATO me sytë nga Ballkani / Pas luftës në Ukrainë, shqetësim për paqen në rajon
26/05 12:49
Top News – Nga shkëndijat deri te miqësia… / Kur Vuçiç mbronte Ramën nga kritikat e Kurtit…
26/05 12:08
Top News – Gjermania do qëndrojë në Kosovë / Vazhdon misionin ushtarak në kuadër të KFOR-it
26/05 11:33
Top Channel/Vucic, ftesë Abazovicit:”Bashkohuni me “Ballkanin e Hapur”!
25/05 22:18
Top News – Vuçiç fton Abazoviç në ‘Open Balkan’ / Takohen në Davos: Të gatshëm për bashkëpunim
25/05 13:22
Top News – Kurti dhe Vuçiç, përballje në Davos / Në të njëjtin panel në Forumin Ekonomik Botëror
25/05 12:44
Top News- Serbia merr ‘bekimin’ e SHBA/Deklarata e ambasadorit Christofer Hill në Beograd
23/05 17:28
Top News-Zbardhet vrasja me eksploziv e shqiptarit/Aleks Rrapo u ekzekutua 8 vite më parë në Greqi
23/05 12:59
Top News – Pensionet e shqiptarëve në Greqi / Rifillojnë bisedimet, krijohet komisioni teknik
23/05 12:26
Top News- Një autostradë mes për mes Malit të Zi/Projekti që mund të çojë në falimentimin e vendit
22/05 14:50
Top News- Lija e majmunit, në kufi me Shqipërinë/Rasti i parë në Greqi, turisti dërgohet në urgjencë
22/05 13:14