Top News – Deklarata e Grenell: Nuk duam fjalë boshe!
22/09/2020 00:20

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Edicioni Informativ, 31 Tetor 2020, Ora 19:30
31/10 20:15
Anglia hyn në izolim 1 mujor/ Konferenca e pazakontë e Johnson që njofton karantinën e dytë
31/10 20:00
Gara me kuaj në Darëzezë/ 30 kalorës nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia e veriut e Mali i Zi
31/10 19:59
“The door”, banda muzikore ndryshe/ 22 artistët e veçantë sfidojnë problemet shëndetësore
31/10 19:52
Moody’s konfirmon vlerësimin B1/ Ekonomia shqiptare pritet të rimëkëmbet vitin e ardhshëm me 5%
31/10 19:48
7 viktima dhe 241 raste të reja/ Hapet spitali “Covid-3”, shtrohen pacientët e parë
31/10 19:40
Turqi, viktimë një shqiptare e Kosovës/Operacionet nën rrënoja, 37 të vdekur dhe mbi 880 të plagosur
31/10 19:39
Top News – Turqi, tërmeti tragjik/ Rritet bilanci i viktimave në Izmir
31/10 19:00
Top News – 514 infektime në ditë/ Kosova merr masa të reja
31/10 18:53
Top News – Halloween i ‘kufizuar’/ Në kushtet e pandemisë globale
31/10 18:41
Top News – Kundër Trump e Macron/ Zemërimi i këpucarit palestinez
31/10 18:40
Top News – Martesë në distancë… Ceremonia zhvillohet në skype
31/10 18:38
Top News – ‘Ngecën’ ne lavatriçe/ Zjarrfikësit shpëtojnë tre burra
31/10 18:37
Top News – Rekord infektimesh/ SHBA, 94 mijë raste të reja
31/10 18:36
Top News – Ndëshkohen të pabindurit/ 765 gjoba për qytetarë pa maska
31/10 18:32
Top News – ‘B1’ për Shqipërinë/ Moody’s konfirmon vlerësimin
31/10 18:31
Top News – Covid 19, bilanc tragjik/ 7 viktima dhe 241 raste të reja
31/10 18:30
Top News – Morën peng një person/ Himarë, në pranga 3 pengmarrësit
31/10 18:29
Top News – Miliona, si klandestin! Dikur shqiptarët, tani sirianët!
31/10 18:28
Shkelja e rregullave anticovid/ Gjobiten 765 qytetarë me 3 mijë lekë e 3 administratorë lokalesh me 3 mln lekë
31/10 17:19