Top News – Deklarata e fortë e Alibeaj/ Policia e shtetit bën ‘ një sy qorr’ për qeverinë Rama
17/09/2021 01:57

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ Vettingu i politikanëve. Rama: Gati të ulemi në tryezë me opozitën!
27/10 20:54
Top News- Bllokohet për 2 orë Parisi / Alarmi për bombë rikthen frikën e terrorizmit
27/10 20:22
Top News – 250 stolat e derbit në Tiranë / ‘Kryqëzojnë’ me gjobë skuadrat kryeqytetase
27/10 20:17
Edicioni Informativ, 27 Tetor 2021, Ora 19:30
27/10 20:16
Top News- 62 goditjet me thikë të shqiptarit / Ishte i droguar, vrau rumunin në një lokal nate
27/10 20:14
Top Channel/ Makina bibliotekë ngjitet në male, po përdoret për shpërndarjen e dijes
27/10 19:59
Top Channel/ Do rilindin 40 filma shqiptarë. Elena Dorfman do punojë me rimasterizimin
27/10 19:55
Top Channel/ Kupa e Shqipërisë në peshëngritje. Më i mirë shpallet Briken Calja
27/10 19:52
Top Channel/ Pensionistët kërkojnë më shumë. Duhet të rriten pensionet çdo muaj
27/10 19:41
Top Channel/ Në këmbë drejt Gjermanisë. Mijëra emigrantë kalojnë nga Bjellorusia
27/10 19:39
Top News – Kodet e oficerëve dhe çantat diplomatike / Spanja dhe Zvicra “përjashtojnë” Shqipërinë
27/10 19:38
Top Channel/ Hetimi i votës, tension në Kuvend. PS braktis mbledhjen
27/10 19:37
Top Channel/ Hetim nga prokuroria e antiterrori. Regjistrohet çështja penale për…
27/10 19:36
Top Channel/ Stalla lopësh pranë depos së ujit. Policia merr në pyetje pronarët e stanit
27/10 19:33
Top Channel/ Tifozët e Partizanit të revoltuar, godasin me stol në kokë punonjësin e fushës
27/10 19:31
Top Channel/ 250 stola të thyer në stadium, tifozët e Partizanit ‘i shkulën’ vendit gjatë derbit
27/10 19:12
Top News- Futboll, ndodh ajo që nuk pritej / Misteri me listën e trajnerëve më të mirë
27/10 18:59
Top News- Parashikimi për satelitin shqiptar / ’The Simpsons’ godet sërish, ja çfarë do ndodhë
27/10 18:35
Top News – ‘Mjaft me politikat nacionaliste’ / I dërguari amerikan kritikon lidërët e Ballkanit
27/10 18:34
Top News – Djemtë shqiptarë të kokainës / Nga Ekuadori e Kolumbia në mes të Evropës…!
27/10 17:49