Top News – Bajrami, Bota Islame/ Kremtime në kohën e koronavirusit
23/05/2020 15:05

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Vdiq në duart e policies/ SHBA, shpërthejnë protestat
27/05 11:42
Top News – Kura kundër Covid-19/ Britani, nisin provat klinike
27/05 10:46
Top News – Covid-19, Zelanda e Re/ Del nga spitali pacienti i fundit
27/05 10:45
Top News – Pacienti zero në Itali/ “U thanë shumë gënjeshtra për mua”
26/05 22:24
Top News – Mesdheu i nxehtë/ Vuan pasojat e distancimit social
26/05 20:51
Top News – Bursa e Nju Jorkut/ Rihapet pas tre muajsh
26/05 20:28
Covid- 19 në Britani/ Shqetësim mbetet numri i lartë i viktimave
26/05 20:24
Greqi, hapja e kufijve/ Situata nga Covid-19 është pozitive
26/05 20:24
Top News – Kryeministri Holandez/ Nuk takoi nënën që po vdiste…
26/05 20:21
Top News – Dita e fitores…/ Rusia do ta festojë me paradë
26/05 20:21
Top News – Bëri gjithçka siç duhet/ Përse u godit rëndë Peruja…
26/05 20:21
Top News – Testimet ne Wuhan/ 6.5 milionë në vetëm nëntë ditë
26/05 20:11
Top News – Bien shifrat në Itali/ 25 mijë raste aktive ne lombardi
26/05 19:47
Top News – 5.5 milionë të infektuar/ OBSH: Mund të kemi një kulm të dytë
26/05 19:28
Top News – Frika nga vala e dytë/ Rrit kërkesat për vaksinën e gripit
26/05 19:27
Top News – Mali i Zi nuk hapi kufirin, Serbia: S’keni vetëm ju det!
26/05 15:28
Top News – Danimarka, koronavirusi/ Tkurrja më e madhe ekonomike që nga Lufta e Dytë Botërore
26/05 14:35
Top News – Fotoja shkaktoi polemika/ Trump: A thua se ishte mëkat!
26/05 14:35
Top News – Kina kërcënon Shtetet e Bashkuara për Hong Kongun
26/05 13:57
Top News – Turizmi më i fortë se virusi! Hapet Pompei …
26/05 13:19