Top News – Babai godet djalin me thikë/ Tiranë, pas 24 orësh arrestohet 63 vjeçari
27/02/2021 13:10

Një ngjarje e rëndë është rregjistruar një ditë më parë në tiranë, ku babi ka goditr me thikë djalin e tij, duke e lënë të plagosur. Policia ka njoftuar mëngjesin e se shtunën sarrestimin e 63 vjecarit , autori i ngjarjes. Sipas policisë autori i kësaj ngjarje është G. V., 63 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”. Sakaq mësohet se konflikti në familje ka ndodhur për një debati për motive të dobëta, cka ka bërë që babi të godasë më thikë djalin e tij. ky i fundit fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën, dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve pas plagëve të marra nga mjeti prerës, thikë.

Top Channel/ LSI “sfidon” Ramën, kalon me autokolonë në zonën ku banon kryeministri
22/04 18:45
Top Channel/ Mjetet elektronike për zgjedhjet e 25 prillit, ja si do të funksionojë votimi
22/04 18:26
Top News – ‘Është tmerruar nga humbja’/ Gjiknuri për metën-ka gati skenarë provokues
22/04 18:11
Top News – Je një i marrë fund’/ Lefter Koka shpërthen ndaj presidentit Meta
22/04 17:44
Top News – Pediatria e re e Tiranës/ Manastirliu – investimi do t’i shërbejë gjithë vendit
22/04 17:44
Top News – Ambasadori i BE për zgjedhjet/ Soreca nuk kursen partitë, apel të rinjve
22/04 17:43
Top News – Një mesazh i koduar nga Yuri Kim/ Falenderon Ramën e Bashën, përjashton Metën
22/04 17:43
Top Channel/ Kim dhe Soreca në KQZ, Amabasadorja e SHBA takon kreun e SPAK dhe Ardi Veliun
22/04 17:19
Top Channel/ “Asnjë tolerim kush prek votën”, Yuri Kim takon kreun e SPAK dhe drejtorin e policisë
22/04 17:19
Top Channel/Rama nga spitali i Pediatrisë:Ta gëzoni. Çfarë pritet të ndodhë në Shqipëri, si në Turqi
22/04 16:45
Top Channel/ Shpërndahen fletët e votimit/ Përgatiten komisionet për ditën e votimit
22/04 16:43
Top Channel/Yuri Kim i quan të tmerrshme grupet e krijuara nga PD
22/04 16:28
Top Channel/“Metit i vunë pistoletën në kokë”, rrëfimi i dëshmitarëve në ngjarje: Si u ndalua makina
22/04 16:26
TopChannel/Në Elbasan fushata vazhdon/Të gjitha partitë sot po zhvillojnë takimet e ditëve të fundit
22/04 16:26
Top Channel/ Arrestohen ish-policët e PD/ Hetimi i vrasjes në Elbasan. Në kërkim Klement Xhaferri
22/04 16:25
Top Channel/ Takimi me Celibashin/ Soreca dhe Kim mbërrijnë në KQZ
22/04 16:20
Top News – Historiku i zgjedhjeve/ Votimet e para u mbajtën 100 vjet më parë
22/04 15:44
Top News – Yuri Kim takon kryeprokurorin Çela/ ‘Kush shkel ligjin, të marrë dënimin e merituar’
22/04 15:38
Top Channel/ Ambasadorja e SHBA-së takon kreun e SPAK: Asnjë tolerim kush prek votën!
22/04 15:27
Top Channel/ Grupi i PD-së veproi jashtë ligjit, hoqi pa të drejtë lirinë e personave që ndaluan
22/04 15:11