Top Channel/Zjarrfikës,helikopterë dhe policët në Athinë bëhen bashkë kundër flakëve shkatërrimtare
05/08/2021 21:22

Periferia e Athinës është kthyer në një fushëbetejë lufte. Zjarrfikësit e policët në tokë po luftojnë me armikun aktual që po përpin shumë vende të votës, zjarret. Flakët gjigante kanë shkatërruar çdo gjë, pemë, të mbjella, shtëpi. Vatra që përfshiu zonën e pyllëzuar përparoi me shpejtësi e favorizuar nga era dhe temperaturat e larta, duke dëmtuar edhe shtyllat e tensionit të lartë. Zona e Dhrosopijit është shkrumbuar, ndërsa përpjekja nga toka dhe ajri nuk dha asnjë rezultat.

Top Channel/ Rrëmbehet “Mbreti i Instagramit” Kozaku, del video kur e rrahin në makinë
24/09 13:49
Top News – Zjarr pranë burgut të Vlorës / Alarmohen punonjësit, digjet një makinë
24/09 13:47
Top News-Gjykata pranon padinë e PD/Shkodër, nis hetimi për punësimet gjatë fushatës
24/09 13:45
Top Channel/ Zjarr pranë burgut të Vlorës, alarmohen punonjësit
24/09 13:42
Top News – Rihapet hetimi për Fatmir Mediun / Dosja ‘Gërdeci’ do merret edhe një herë në shqyrtim
24/09 13:40
Top Channel/ Zjarr në pyllin me pisha në Peshtan të Fierit
24/09 12:44
Top Channel/ Banorët bllokojnë rrugën! Protesta në Elbasan për mungesë sinjalistike u rrezikon jetën
24/09 12:43
Top Channel/ Gruaja ulëret jashtë Kadastrës së Vlorës: Drejtësi e mykur! kam 30 vite këtu
24/09 12:42
Top Channel/ Manastirliu: Certifikata e vaksinimit është e detyrueshme në shkolla
24/09 12:41
Top Channel/ Rruga turistike e amortizuar! Pogradec-Tushemisht edhe këtë vit pa investim
24/09 12:37
Top Channel/ Përfundon mësimi plotësues, të hënën nis viti i ri shkollor në arsimin publik
24/09 12:33
Top Channel/ Rihapet çështja e gërdecit! Gjykata e Posaçme pranon ankimin e SPAK për Fatmir Mediun
24/09 12:33
Top News-Banorët e Krastës bllokojnë rrugën/Kundërshtojnë devijimin në pjesën e tunelit
24/09 12:24
Top Channel/ Vëllai plagos vëllain! Arrestohet me kallashnikov në parcelën e shegëve
24/09 12:12
Top Channel/ SPAK në kadastrën e Vlorës! Kërkon dosjet e prokurorit të arrestuar Sali Hasa
24/09 12:06
Top Channel/ Shkodër.Shisnin lëndë narkotike, goditet grupi kriminal (8 të arrestuar)
24/09 11:54
Top Channel/ “Nxirrni kryetarin e Hipotekës, 31 vite po tallen me ne”, gruaja ulëret para policëve
24/09 11:53
Top Channel/ Qytetari hipën nga kangjellat e Kadastrës: Na plasët shpirtin!
24/09 11:30
Top News-SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës/Verifikime për dosjet që lidhen me pronat
24/09 11:25
Top News – Gjykata refuzon lirimin e Selim Çekaj/ Iu gjetën 49 kg kokainë në konteinerët me banane
24/09 11:10