Top Channel/ Zjarr në një banesë në Korçë! Pronari i vë flakën qëllimisht, vuan nga shëndeti mendor
27/03/2023 20:51

Një banesë ka marrë flakë në fshatin Ravinik të Korçës, ndërsa pronari ka shpëtuar mrekullisht. Burimet për Top Channel bëjnë me dije se pronari vuan nga problemet e shëndetit mendor dhe ia ka vënë vetë zjarrin banesës. Fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime pasi zjarrfikësja ndërhyri në kohë duke shuar flakët. Ndërkohë, policia po kryen veprimet për ngjarjen.

Top Channel/ Princ Leka kërkon tokat e sekuestruara në vitin 1945 në Mat
09/06 19:49
Top Channel/ Mushkonjat nuk u vranë! Për të pestin vit dështon tenderi për dezinfektimin
09/06 19:46
Top Channel/ Minimumi jetik/ Në kuvend paraqitet drafti i përgatitur nga deputetët e “rithemelimit”
09/06 19:44
Top Channel/ Yuri Kim merr çelësin e Tiranës/ Kryebashkiaku Veliaj vlerëson ambasadoren amerikane
09/06 19:27
Top Channel/ Rrufeja vret 32 krerë dhi në Krujë! Blegtori kërkon ndihmë nga shteti
09/06 18:46
Top Channel/ 15-vjeçari rrezikon të mbytet në Tale, transportohet me urgjencë në spital
09/06 18:43
Top News – Vidhen hekurat mbrojtës të autostradës Tiranë-Durrës
09/06 18:26
Top Channel/ Aksident në autostradën Fier-Lushnjë! Zjarrfikësit përpiqen të shpëtojnë shoferin
09/06 18:18
Top News – Pasuria marramendëse e gjyqtares së grabitur në Durrës
09/06 16:34
Top News-Korrupsioni me punësimet në burgje/ Sekser shoferi i një ish-Deputeti, gjykata e lë në burg
09/06 15:59
Top News – Rrumbullaku thërret strukturat/ Në fokus hashashi dhe krimi ekonomik
09/06 15:46
Top News – Policia godet fenomenin e xhamave të zinj/ E pësojnë 346 shoferë me gjobë 200 mijë lekë
09/06 15:45
Top Channel/ Regjistrimi në kopshte dhe çerdhe/ Nis procesin nga Bashkia e Tiranës
09/06 15:21
Top News – Liberalizimi i vizave nuk preket! Konfirmon BE: Pezullimi nuk është opsion
09/06 15:12
Top Neës – KFOR: Grupet kriminale pas dhunës! Misioni i NATO-s ‘mbështet’ deklaratat e Kurtit
09/06 15:12
Top News – Kur kapitulloi Serbia…! 24 vite nga marreveshja që i dha fund luftës në Kosovë
09/06 15:11
Top News- Sulmon Rusinë me tanket e perëndimit/’Leopardët’ në fushëbetejë, zbrapsen trupat e Putinit
09/06 15:10
Top Channel/ Humb jetën turistja polake! Bie nga ballkoni i hotelit në plazhin e Durrësit
09/06 15:08
Top News – Tirana nderon konstitucionalistët/ Veliaj-Mirënjohje për kontributin e dhënë
09/06 15:05
Top Channel/ Rusët në Tiranë kërkojnë mbrojtje! Ambasada letër policisë shqiptare
09/06 14:58