Top Channel/ “Vrasjen e ka bërë i biri”! Policia nuk ka dyshime për autorin. Mister mbeten vetëm…
27/02/2024 15:07

Pas ndryshimit të dëshmisë së Hygertës që mori përsipër vrasjen e babait, grupi hetimor shprehet i bindur se nuk ka dyshime mbi autorësinë e krimit.

Top News/ Projekte strategjike me Francën, ministri Gonxhe nënshkruan dy marrëveshje
12/04 22:14
Top Channel/ Shqipëria dhe Franca nënshkruajnë marrëveshje, Rama: Presim krahëhapur gjithçka që vjen
12/04 22:08
Top Channel/ Shqipëria-Francë nënshkruajnë marrëveshje në fushën e kulturës, ekonomisë e inovacionit
12/04 22:08
Top Channel/ Kryeministri i Shqipërisë vizitë në Francë: Jam i sigurt që do të bëjmë më shumë në…
12/04 22:08
Top Channel/ Konferenca e përbashkët, kryeministri shqiptar: Ka projekte, në horizont i ri pune
12/04 22:07
Top Channel/ Rama drejtuar Macron: Dua të të falenderoj për dy gjëra, vala afrimit…
12/04 22:07
Top News/ Investimet në aeroportin ‘Nënë Tereza’/ Balluku: Do presim udhëtimet transoqeanike
12/04 22:06
Top Channel/ Rama drejtuar Macron: Ceremoninë e atillë se kisha imagjinuar, kur erdha në ‘90…
12/04 22:06
Top Channel/ Macron: Vitet e fundit, revolucione të reja. Shqipëria ka avancuar në rrugën drejt BE
12/04 22:06
Top Channel/ Konferenca me Ramën, Macron: Marrëveshje ndërqeveritare, ja fushat që do të përfshijë
12/04 22:06
Top Channel/ Çfarë po bëhet me hetimet për zhdukjen e Ervis Martinajt? Përgjigjet kreu i policisë
12/04 20:43
Top Channel/ “Punë pa Teka”/ Vijon në Top Channel, të shtunën nis sezoni i dytë
12/04 19:56
Top Channel/ “Së bashku për farmaceutikën”/ U hap konferenca dyditore mbarëkombëtare farmaceutike
12/04 19:54
Top Channel/ Rrëzimi i kërkesës për mandatin e Xhaçkës,Gjekmarkaj:Reformës në drejtësi iu bë atentat
12/04 19:52
Top Channel/ Rithemelimi do koalicionet/ Lista të hapura dhe numërim elektronik, zbardhen kërkesat
12/04 19:46
Top Channel/ Salianji në komisionin e TIMS: Pse trembeni ju për të ardhur Berisha e të japë llogari
12/04 19:45
Top Channel/ Komisioni i TIMS, Gogu-Salianjit: Nuk ndëshkon ky komision, ju jeni trembur nga ligji
12/04 19:44
Top Channel/ Përplasje mes Gogut dhe Salianjit: Ju mund ta përdorni mikrofonin si shkop bejsbolli
12/04 19:44
Top Channel/ “Problem, nëse ju i ndani ekspertët”. Kundërshtojnë anëtarët, Salianji: Mos u intimido
12/04 19:43
Top Channel/ Komisioni i TIMS, Salianji: Mbroni paligjshmëri, me flirtime drejtohuni tek partia
12/04 19:43