Top Channel/ Ushtroi aktivitet brenda zonës së kufizuar, i bllokohet skafi 49-vjeçarit në Ksamil
14/08/2022 21:34

Një mjet lundrues skaf është bllokuar ndërsa drejtuesi i tij është ndëshkuar me dy masa administrativ, pasi lundronte brenda zonës së kufizuar për lundrimin e mjeteve lundruese. 49-vjeçari me inicialet J.M nuk respektoi zonën e kufizuar për mjetet lundruese dhe nuk dispononte dokumentacionin përkatës, në bordin e mjetit, për këtë arsye u shoqërua edhe në Portin e Sarandës, për verifikime të mëtejshme.

Top Channel/ Rindërtimi, rrëzohet kërkesa për komision hetimor; Shembjet, jo më me eksploziv
01/12 21:49
Top Channel/ Dhjetori i festave! Shkodra ndez dritat, fëmijët mesazh për Benet Becin
01/12 21:30
Top News/ Shënimi ‘Për Shkëlzenin’/ Në GJKKO do dëshmojë djali i ish-kryeministrit
01/12 20:37
Top News/ Shkodra ndez dritat e pemës së Krishtlindjes, qindra qytetarë në shesh
01/12 20:00
Top Channel/ Romët dhe egjiptianët/ Platforma për çështjet e arsimimit dhe të punësimit
01/12 19:54
Top News/ Miratohet projektbuxheti/ Debate për taksën e karbonit, shtyhet në 2026
01/12 19:36
Top Channel/ Dyfishohen truprojat e prokurorëve/ Njësia RES me 103 anëtarë. Shtimi pas kërcënimeve
01/12 19:32
Top Channel/ Kujdes! Momenti kur makina me shpejtësi skëterrë “fluturon” në ajër policin në Durrës
01/12 19:31
Top Channel/ Veliaj dëgjesa për buxhetin: Teatri Kombëtar përfundon në 2026. Disa muze në Tiranë
01/12 18:46
Top Channel/ Momenti kur polici përplaset në vijat e bardha, makina “fluturon në ajër”
01/12 18:16
Top News/ Laert Haxhiu përjashton avokatin, GjKKO cakton dy të tjerë për ‘të fortin’ e Lushnjes
01/12 16:54
Top News/ Lufta kundër terrorizmit, DASH citon korrupsionin si pengesë për Shqipërinë
01/12 16:42
Top Channel/ E premtja e Beqajt, ish-ministri paraqitet në gjykatë
01/12 16:00
Top News/ Policët me aplikacion SKY/ AMP po përgatit draftin, do të vetëdeklarohen
01/12 15:44
Top News/ Fati i pasurive të Ahmetajt/ Shtyhet sërish seanca në Gjykatën e Lartë
01/12 15:31
Top News/ Pse nuk pengoi ndryshimin e ‘Partizanit’/ Berisha- Nuk kisha bazë ligjore
01/12 15:21
Top Channel/ Moti i keq pengon tragetet/ Pezullohen lundrimet nga Durrësi drejt Italisë
01/12 15:19
Top Channel/ Temperaturat do luhaten! E diela me shi në të gjithë vendin
01/12 15:12
Top Channel/ Elbasan, 6 raste të reja me AIDS! Rrugë infektimi, marrëdhëniet seksuale të pambrojtura
01/12 15:08
Top Channel/ Operacioni ndërkombëtar! 28 të arrestuar, 81kg drogë e armë të sekuestruara në Shqipëri
01/12 15:07