Top Channel/Tragjedi në familjen shqiptare, çfarë i dërgoi i riu motrës para se vetëvrasjes
10/04/2022 11:49

Një 21-vjeçar i ka dhënë fund jetës në Pirgo të Peloponezit. Ngjarja bëhet publike prej burimeve policore në zonë. Sipas informacioneve të para, Qazim Dosti i datëlindjes 2001,vendosi t’i japë fund jetës duke u vetëvarur me një tel nga një pemë ne afërsi të urës që lidh Pirgosin me Qeparisinë në Peloponez. Mësohet se pak më parë viktima kishte komunikuar me motrën duke i çuar një fotografi me telin në qafë dhe më pas ai kreu aktin.

Top Channel/ Vriten tre shqiptarë në Greqi! Vrasësi plagos policët, më pas qëllohet për vdekje
03/07 19:37
Top News – Kush ishte ‘koka’ e masakrës së Athinës!/Çmontimi i bandës dhe shënjestrimi i spiunit
03/07 14:51
Top News – Greqi-Turqi, tensione prej dekadash / Vendasit duan turizmin në vend të konfrontimit
03/07 14:22
Top News-Terror në Athinë, bandat shkrepin armët/Si në filma,masakër me 3 të vrarë në mes të qytetit
03/07 12:21
Top Channel/ Momenti i vrasjes së shqiptarit, i shtrirë në mes të rrugës, qytetarët të alarmuar
03/07 12:20
Top Channel/ Vriten tre shqiptarë në Greqi/Vrasësi plagos edhe policët, një fund qëllohet për vdekje
03/07 11:30
Top Channel/ Masakër në Athinë/ Përplasje mes bandave,vriten tre persona, zbardhen detajet
03/07 10:07
Top News- Propozimi francez për Maqedoninë/ Osmani zbulon detaje, qeveri-opozitë me 2 qëndrime
02/07 19:51
Top Channel/”Serbët kundër serbëve”: “Alarm” në veri të Kosovës- anullohen pushimet për…
02/07 12:09
Top News- Maqedonasit gati për protestë!/Kundër propozimit francez për negociatat!
01/07 21:20
Top News – Rusia, 24 orë kohë vendit ballkanik/‘Tërhiquni ose ndërpresim marrëdhëniet diplomatike!’
01/07 15:55
Top Channel/ Rrezik për trazira në Malin e Zi, Gjukanovic, thirrje për qetësi!
01/07 15:28
Top News – Abazoviç, marrëveshje me Kishën serbe…! / Ndërhyn Gjukanoviç, bën thirrje për qetësi
01/07 14:11
Top News – Ballkani perëndimor po ‘mbytet’ / Cilësia e ajrit shqetësuese, ndotja në nivel të lartë
01/07 12:55
Top News – Sofje-Shkup, zgjidhet kriza / Kompromis me shumë të panjohura, ‘po’ planit francez
01/07 12:44
Top News -Një shqiptar në Kuvendin e Serbisë/Shaip Kamberi deputet, u përsëritën zgjedhjet në Tërnoc
01/07 12:17
Top Channel/ Lajçak: Situatë e re në procesin e bisedimeve Kosovë – Serbi
30/06 23:12
Top News- Greqia i kërkon SHBA 40 avionë F35/Në garë me Turqinë për sundimin e Egjeut
30/06 18:06
Top News- Greqia do dërgojë anije në Ukrainë!/Plani i NATO për të furnizuar botën me grurë
30/06 18:01
Top News – Macron premton zgjidhje për negociatat!/Franca ‘në aksion’ për ngërçin Maqedoni-Bullgari
30/06 16:43