Top Channel/Tirana, kryeqyteti i të rinjve/Nisin organizimet, do zgjasin një vit me një mijë ngjarje
04/02/2022 15:18

Gjatë viti 2022 Tirana do të mbledhë të rinj nga e gjithë Shqipëria, rajoni dhe Europa. Do të ketë më shumë se 1000 aktivitete që do të zhvillohen në kuadër të Tirana Kryeqyteti Europian i Rinisë, aktivitete që do të jenë të fokusuara në fusha të ndryshme.

Top Channel/ Durrës, gjendet i pajetë 80-vjeçari në breg të detit
29/06 13:23
Top News-Thahen tokat nga mungesa e ujit vaditës/Fermerët e fshatit Sektor-Seman ngrihen në protestë
29/06 13:22
Top News- Gjithçka në shërbim të protestës!/ PD ‘shndërron’ selinë në foltore për qytetarët
29/06 13:08
Top News – Momente tmerri! Kamerat e sigurisë tregojnë bombardimin e qendrës tregtare
29/06 13:08
Top Channel/Harta territoriale/Deputetët do nisin me dëgjimin e kryebashkiakëve dhe minoritetit grek
29/06 13:02
Top Channel/ Tritol makinës së zyrtares, policia gjeti 50 gram eksploziv. Ende asnjë pistë dyshimi
29/06 12:58
Top News – Lisiçansku nën rrethim! / Qyteti i fundit në duar ukrainas: Situata shumë e rëndë
29/06 12:58
Top News-Dy të arrestuarit, ‘një rrugë e dy punë’/Shisnin qumësht dhe vidhnin naftën e kompanisë
29/06 12:56
Top News-Rama i hedh dorën në qafë Biden/Kryeministri ‘habit’ presidentin amerikan
29/06 12:51
Top Channel/ Në anë të Vjosës dhe pa ujë/ Protesta e fermerëve në Fier, po thahen të mbjellat
29/06 12:50
Top Channel/ Protestë në Porto Romano/ Banorët kërkojnë largimin e fabrikës së gazit që mori zjarr
29/06 12:49
Top News-Rrezik nga një Gërdec i dytë…!/Banorët e Porto Romano ngrihen sërish në protestë
29/06 12:41
Top Channel/ Parqet teknologjike, projekti i qeverisë diskutohet në Kuvend
29/06 12:25
Top News – Emrat e të zgjedhurve të PS dhe PD/Reforma territoriale dhe shembulli që vjen nga rajoni
29/06 12:19
Top News – Rama takon presidentin Joe Biden/ Samiti i NATO dhe koncepti i ri strategjik për Ukrainën
29/06 12:05
Top News – Rusia, kërcënim direkt për NATO-n/Stoltenberg: Kriza më e madhe nga lufta e dytë botërore
29/06 12:04
Top News-Pastronte paratë e një mafiozi Italian/Mbyllen hetimet për biznesmenin nga Durrësi
29/06 12:03
Top News-Shqiptarët më arsimdashësit në rajon/50% mendojnë se progresi në jetë vjen nga shkolla
29/06 11:57
Top News-U largua nga Partizani/ Herald Marku kthehet te Vllaznia pas një sezoni
29/06 11:36
Top News- Abakarov dhe Dudaev/ Mundja na dhuron 2 medalje në Lojërat Mesdhetare
29/06 11:34