Top Channel/ Shtypi familjen, gjykata i heq prangat. Aksidentoi në semafor çiftin bashkë me foshnjen
29/06/2022 19:34

Për shtetin shqiptar të shtypësh për vdekje dikë me makinë edhe nëse je nën efektin e drogës, nuk ke bërë krim. Mjafton ta zgjidhësh si dikur me kanun, pra të gjesh dakordësinë me këmbësorin që vure poshtë rrotave të makinës dhe jeta vijon sikur asgjë mos ketë ndodhur asgje. Precedentin ja la dhuratë shoqërise rasti I Ajas Sulejmanit, i cili të hënën la qelinë e burgut dhe shkoi në shtëpi, me një masë më të lehtë sigurie të dhënë nga gjykata, arrest shtëpie. Në seancën mbajtur këtë të hënë, togat e zeza të kryeqytetit pranuan kërkesën e Suljemanit për masë më të butë sigurie edhe për shkak të normalizimit të mardhënieve mes palëve. Mësohet që cifti konomi të ketë deklaruar se nuk ka asnjë konflikt me sulejmanin. konflikt mbase jo, por sulejmani mund te kishte qene autori I zhdukjes se gjithe familjes Ajaz sulejmani më datën 9 maj përplasi me automjetin e tij tek vijat e bardha në zonën e 21-Dhjetorit, ciftin Konomi dhe foshnjen e tyre 3 mujshe. pas aksidenti u zbulua se ai ishte nën efektin e lendëve narkotike. Cifti konomi u dëmtua rëndë nga përplasja dhe kaloi një kalvar të gjatë në spital ku qëndruan për disa ditë në gjendje të rëndë. Por fatmirsisht nga përplasja foshnja e tyre 3 muajshe që u flak tutje nga furositrada e sulejmanit, nuk u dëmtua. por ne asnje vend te botes, kjo nuk do te kishte qene mjaft qe shkaktari te ishte liruar. pervecse shqiperise.

Top News-Dy emrat që duan karrige në Kushtetuese/Rikthehet Arta Marku, ja kush është emri i dytë!
11/08 22:49
Top News-Arrestohet ish shefi i policisë së Dhërmiut/I dënuar me 8 vjet, pjesë e grupit të Habilajve
11/08 22:48
Top Channel/ Sherr në Elbasan, 19-vjeçari godet me kaçavidë të riun
11/08 22:44
Top Channel/ Lindjet kalojnë vdekjet/ Por në pranverë lindën 14.8 për qind më pak fëmijë se vjet
11/08 19:57
Top Channel/ Rezolutë për SPAK! Kuvendi kërkon të tregojë dhëmbët edhe me zyrtarët e korruptuar
11/08 19:56
Top News – Zhdukja e Martinajt, skenar apo e vërtetë!/ Policia e nis me përgjimin e telefonatave
11/08 17:13
Top News- Riviera shqiptare në median turke…!/Nga Vlora në Radhimë, Dhërmi e deri në Sarandë
11/08 17:03
Top News – Pas anijes me grurë që erdhi nga Ukraina/ Reagon Braçe-bujqve tonë u ka mbetur pa shitur!
11/08 16:59
Top News – Bordi ndryshon çmimet e karburanteve/ Një litër naftë, 5 lekë më shumë se më parë
11/08 15:50
Top News – Marrëveshja e fshehtë Meta-Berisha!/ Dy personazhet, gati në betejën kundër Ramës
11/08 15:47
Top Channel/ Infarktet, 7 raste në ditë. QSUT, mjekët e zemrës: Kujdes me dehidratimin
11/08 15:14
Top Channel/ Një çerdhe e kopsht i ri. Ndërtesa e re do presë 220 fëmijë në shtator
11/08 15:11
Top News-Ilir Meta kandidat për kryebashkiak!/ ‘Referendum, qeveri teknike, zgjedhje të parakohshme’
11/08 15:05
Top Channel/ Gjendet i mbytur 14-vjecari, po peshkonte në lumin në Seman për të ndihmuar familjen
11/08 15:02
Top News – Breshkat, një xhiro në breg të detit/Shumë pushues kureshtarë për ‘Caretta- Caretta’
11/08 14:56
Top Channel/ Zjarre masive në Gramsh, përmasat e flakëve në rritje
11/08 14:46
Top Channel/Divjakë, aksident i rëndë. Makina përplaset me kamionçinën, në gjendje të rëndë shoferja
11/08 14:31
Top Channel/ Makina e bërë copë copë, aksident i rëndë në aksin rrugor Fier-Patos
11/08 13:50
Top News – Peticioni për shkarkimin e 2 ministrave/Nisma ‘Drejtësi për Jonadën’ zbret në Durrës
11/08 13:44
Top News-657 vendime me dhe pa firmën e Edi Ramës/ Mbledhjet e qeverisë, çfarë ka ndodhur në 11 muaj
11/08 13:05