Top Channel/ Shiste kanabis në Himarë, vihet në pranga një 27-vjeçar dhe një tjetër nën hetim
07/06/2023 14:20

Një 27-vjeçar është vënë në pranga pasi u kap duke shpërndarë kanabis në qytetin e Himarës. Nën hetim është vënë edhe një person tjetër i cili e kishte akomoduar në banesën e tij 27-vjeçarin që qëndronte në Himarë si punëtor sezonal. Gjatë kontrollit fizik, në çantën e 27-vjeçarit janë gjetur rreth 50 doza kanabis, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, bashkë me 10 000 lekë të reja, 1 grirëse për lëndë narkotike dhe 2 celularë.

Top News – Letra e Bashës për Kuvendin/ Bardhi-Qesharake! Ai s’përjashton dot deputetë
28/09 15:46
Top Channel/ 102 familje me shtëpi të re! Përfundon pallati për të shpronësuarit pas tërmetit
28/09 15:42
Top Channel/ Dumani tregon dosjet/ Kreu i SPAK flet për Ipard, Sky dhe zyrtarët e lartë
28/09 15:35
Top Channel/ Takimi i enteve rregullatorë! Shqipëria merr Presidencën
28/09 15:33
Top News – Kreu vjedhje në tre biznese / Arrestohet një 21-vjeçar në Pogradec
28/09 15:31
Bejko me tone të FORTA:Berishën e kemi VRARË politikisht, ka ikur…! | Breaking Top News
28/09 15:14
Top Channel/ Zbardhen 6 vrasje! Krime të bandës së Laert Haxhiut, 12 të arrestuar
28/09 15:13
Top News – AMA merr presidencën e MNRA / Krasniqi: Diskutojmë për sfidat e tregut mediatik
28/09 15:12
Top Channel/ Në 8 muaj, më pak aksidente. Të rinjtë më të kujdesshëm. Rriten vdekjet mes këmbësorëve
28/09 15:03
Top Channel/ Atentati në Dukagjin, babë e bir u qëlluan me breshëri plumbash
28/09 14:56
Top Channel/ E pamundur ndërhyrja nga zjarrfikësit në Pishporo! Kërkohet ndihmë nga ajri
28/09 14:53
Top Channel/ Zjarri në Pishporo jashtë kontrollit, shefi i zjarrfikësve: Kërkojmë ndërhyrje nga ajri
28/09 14:52
Top News – ‘KFOR të marrë në kontroll Veriun’/ Rama- Kosova të këmbëngulë te plani franko-gjerman
28/09 14:34
Top News – Projekti i urbanizimit të ‘5 Majit’ / 102 banorë marrin shtëpitë e reja para vitit të ri
28/09 14:33
Top News – Java Evropiane e Sportit në Tiranë/ Profesionistët dhe qytetarët bashkohen për 3 ditë
28/09 14:12
Top News – ‘Biznesi i vrasjeve’ i Laert Haxhiut /Policia zbuloi ‘dorasët’, po porositësit kush janë!
28/09 14:12
Top Channel/ Flakët i favorizon era, zjarrfikësit luftë me zjarrin për të shpëtuar pyjet në Pishporo
28/09 14:02
Top News- Nipi mori pjesë në vrasjen e xhaxhait / Hetimet për atentatin ndaj babë e bir në Shkodër
28/09 13:53
Top News- Ekzekutimi i 37-vjeçarit në Sukth/ Pista kryesore e hetimeve, prishja e pazareve të drogës
28/09 13:52
Top News – Tritoli në lokalin e Noizyt / Merr fund misteri, zbulohen autorët
28/09 13:45