Top Channel/ Shënohet viktima e parë nga zjarret në Greqi, humb jetën zjarrfikësi vullnetar
06/08/2021 15:31

Është shënuar viktima e parë nga zjarret në Greqi. Burime për Top Channel bëjnë me dije se viktima ishte një 38-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije. I riu ka humbur jetën në vendin e quajtur Ipokratio Politia. Më tej mësohet se, ai ishte një zjarrfikës vullnetar, i cili po luftonte për shuarjen e vatrave të zjarrit. 38-vjeçari u dërgua në gjendje të rëndë shëndetësore në spital, ndërkohë që sipas dëshmitarëve ai ishte plagosur rëndë në kokë, dhe fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra.

Top Channel/Një virus respirator godet të porsalindurit, mbushen plot spitalet- autoritetet në alarm
28/10 13:12
Top Channel/ Kina ndalon qiellgërvishëset: “Jo më ndërtesa super të larta”!
28/10 12:06
Top News – Nëse Tajvani bie… / ’Demokracia globale është nën kërcënim’
28/10 12:03
Top News – Biden sërish në Evropë / Me më pak shkëlqim e më shumë punë për të bërë
28/10 12:02
Top News – Rritja vjen vitin e ardhshëm / Ekonomia gjermane nën kërcënimin e pandemisë
28/10 11:42
Top News – Koreanoveriorët po vdesin urie…/Kim i urdhëron të hanë më pak deri në 2025-ën
28/10 11:37
Top News – Cikloni shndërrohet në uragan / Një vit shi në 48 orë, Katania ‘dridhet’ sërish
28/10 11:32
Top News – Goditet krimi online / 150 të arrestuar në operacionin ndërkombëtar
28/10 11:26
Top Channel/Polonia “hyn në luftë” me BE-në: “Ne nuk pranojmë shantazhe”!
28/10 11:10
Top Channel/ Trupat amerikane mbërrijnë në Tajvan, presidentja: “S`kemi frikë nga Kina”!
28/10 10:59
Top News – Pasaporta me gjininë ‘X’ / Lëshohet për herë të parë nga DASH
28/10 10:49
Top Channel/ Gropa të mistershme shfaqen në brigjet e tërhequra të Detit të Vdekur
27/10 22:18
Top Channel/ Moska kritikon përdorimin e dronëve ushtarakë të Turqisë në Ukrainë
27/10 22:17
Top Channel/ Marina ruse shpëton anijen nga sulmi i piratëve në Gjirin e Guinesë
27/10 22:16
Top News- Bllokohet për 2 orë Parisi / Alarmi për bombë rikthen frikën e terrorizmit
27/10 20:22
Top Channel/ SHBA bllokon `China Telecom`: “Po na spiunoni, nuk na e hidhni dot”!
27/10 17:44
Top News- BE ‘nuk bën shaka’ / Pse i vendosi Polonisë 1 mln euro gjobë në ditë
27/10 17:20
Top News- Erdogan ka probleme mendore / Opozita turke akuza të ashpra ndaj presidentit
27/10 17:18
Top News – Vrasësi shqiptar kapet në Brazil / Zbulohet identiteti, e kërkonin edhe tre shtete
27/10 17:16
Top Channel/ Itali, nëna vret vajzat 3 dhe 11 vjeç dhe zhduket- i largoheshin babait të dhunshëm
27/10 15:52