Top Channel/ SHBA, policia i vihet pas-fluturon në ajër makina e gruas shtatzënë!!!
14/06/2021 15:54

Një video që tregon sesi një patrullë policie në Arkansas të SHBA-së bëhet shkas për një aksident të frikshëm rrugor, është bërë virale në rrjet. Në timon ishte një grua shtatzënë, Nicole Harper e cila tani po e hedh policinë në gjyq. Patrulla vendosi ta ndalonte për tejkalim shpejtësie, dhe gruaja bëri shenja me drita se e kuptoi por vazhdoi të ecte dhe për dy minuta. Sic shpjegoi ajo më vonë, rruga ishte e drejtë dhe nuk kishte asnjë vend të sigurtë ku të ndalonte ndaj eci duke shpresuar të gjente një të tillë. Makina e policisë i afrohet dhe i prek njërën nga rrotat e pasme, cka bëri që makina e gruas të dilte nga rruga e të rrokullisej duke fluturuar në ajër e duke u përmbysur. “ Kur përfundova në spital dhe mjekët nuk dëgjonin më rrahjet e zemrës së bebes, mendova se do të vdisja. Unë dhe bashkëshorti im kishim 10 vjet që përpiqeshim për një fëmijë”, ka rrëfyer Harper. “Ende qaj ndonjëherë kur e shikoj vajzën time. Ishte fat i madh që shpëtuam të dyja”, shton ajo, ndërsa thotë se tani tmerrohet kur sheh policë në rrugë.

Top News – Panik në aeroportin e Athinës / Avioni nga Aatlanta bën ulje emergjence
26/09 19:10
Top News – Bombarduesit amerikanë pranë Rusisë / Ndiqen nga avionët rusë, zemërohet Vladimir Putin
26/09 19:08
Top News – Borrell kërkon ulje tensionesh / Të tërhiqen policët e të hiqen barrikadat nga veriu
26/09 19:05
Top News – Mund të zhysin botën në errësirë / Raketat e reja hipersonike të Kinës
26/09 19:03
Top News – 68 vjeç dhe në formë… / Vladimir Putin në gjueti arinjsh…
26/09 19:03
Top Channel/ “Si 11 shtatori!”/ Tmerrohen banorët në Australi, avioni mbi qiellgërvishtëse
26/09 17:24
Top News – 74 vjeç, ‘vejushë e zezë’ / Vriste të dashurit me cianur, u merrte pasurinë
26/09 17:22
Top News – Mbetet i varur në shtyllë / Piloti shpëtohet pas aksidentit me avion
26/09 17:19
Top News – Armët e reja të SAS / Pushka që shpon tanke e rrëzon helikopterë
26/09 17:18
Top News – Emergjencë në hapësirë… / ‘Astronautët-turistë’ në panik…por ishte tualeti
26/09 17:04
Top Channel/ Kina krijon “tmerrin” hipersonik: “Zhyt botën në errësirë me një shpërthim kimik”!
26/09 15:47
Top Channel/ Prag-tragjedie në Athinë, avionit i nxehen frenat- pilotët kërkojnë ndihmë
26/09 15:19
Top Channel/ Gjermania reagon për situatën në Jarinjë e Bërnjak- Kurti “bashkohet” me opozitën!
26/09 15:15
Top News – Më shumë raketa ruse… / Erdogan po sheh mundësinë e blerjeve të tjera
26/09 14:27
Top News – Kush do të pasojë Merkelin… / Zgjedhje në Gjermani, vendoset e ardhmja!
26/09 14:14
Top News – Treni del nga shinat, 3 viktima / Aksident tragjik në Montana, dhjetëra të lënduar
26/09 14:10
Top News – Vullkani mbyll aeroportin / Kanarie, krateri nxjerr tym të zi dhe hi…
26/09 14:07
Top News – Margaritari i perandorisë romake / I harruar e neglizhuar mes të kaosit në Libi
26/09 14:06
Top Channel/Vullkani “fal” shtëpinë e pensionistëve: E paprekur nga llava, të tjerat u shkatërruan!
26/09 14:04
Top Channel/ Erdogan sfidon SHBA-në: “Do blejmë të tjera raketa ruse”!
26/09 14:03