Top Channel/ SHBA dhe BE mbrojnë Dumanin/ Tre përfaqësi diplomatike qëndrim kundër Metës
17/04/2024 19:33

Përmes një qëndrimi të unifikuar SHBA, Britania e Madhe dhe Delegacioni BE-s në Tiranë dënuan, sulmet me karakter të fortë kërcënues plot fyerje të 48 orëve të fundit nga Ilir Meta në adresë të kreut të SPAK Altin Dumani. Ky sulm i paprecedentë prej krijimit të SPAK dhe marrjes së drejtimit nga Altin Dumani fillimisht mori kritika nga Ambasada e SHBA në Tiranë një reaguese konstante sa herë politika vendos në shënjestër njerëzit e drejtësisë thotë.

Top Channel/ Berisha: Kriminelët e mëdhenj, se bajlozët e krimit janë sot në pushtet
21/05 23:00
Top Channel/ Berisha: Shqiptarët largohen nga ky vend më shumë se nga çdo pushtim tjetër në histori
21/05 23:00
Top Channel/ Çun Lajçi krijon poezi për Berishën, ia interpreton poshtë ballkonit
21/05 22:59
Top Channel/ “Velloja e zezë e censurës”, Berisha: S’u lakua emri i padrinos së 7 familjeve mafioze
21/05 22:58
Top Channel/ “Çfarë është kjo censurë e tmerrshme?”, Berisha nga ballkoni: Hija e Edi Ramës…
21/05 22:58
Top Channel/ Berisha: Deputeti famëzi që zotëronte plantacionet më të mëdha të kanabisit dhe mbante
21/05 22:58
Top Channel/ Bllokohet në katin e 7-të banesës i mituri në Fier, pamjet gjatë shpëtimit të tij
21/05 22:45
Top News/ I mitur bllokohet brenda në katin e shtatë, forcat zjarrfikëse futen nga ballkoni
21/05 22:07
Top Channel/ Medi Malkaj sulmon deputetët e opozitës nga protesta para bashkisë: Të vijnë këtu…
21/05 21:55
Top News / Vdesin dy punëtorë, plagoset një tjetër. Në Martanesh masivi i gurëve zë poshtë minatorët
21/05 20:02
Top Channel/ Ligj për prodhimin e armëve/ Kompania që do ndërtojë fabrika do jetë shtetërore
21/05 19:53
Top Channel/ Shkarkohet kreu i KLP, Alfred Balla u rrëzua nga Vettingu
21/05 19:37
Top Channel/ Protestë me molotovë/ Tubimi para bashkisë së Tiranës. Incidente mes pjesëmarrësv
21/05 19:34
Top Channel/ Qeveria britanike: Bashkë me Berishën non-grata, të tjerë politikanë majtas e djathtas
21/05 19:32
Top Channel/ “Nuk je te mëhalla jote”, Shalsi debat me Shehajn: Do kërkoj përjashtimin tënd!
21/05 19:25
Top Channel/ Keni kontaktuar me kompanitë e mikrokredive me probleme, Sejko i përgjigjet Tabakut
21/05 19:24
Top Channel/ Shalsi te ‘Ekonomia’: Deklaratë dezinformuese nga Foltorja juaj, replikon Tabaku
21/05 19:18
Top Channel/Mikrokreditë, Sejko: Autoriteti ligjor i BSH mbaron kur lëshon urdhër ekzekutimi gjykata
21/05 19:18
Top Channel/ Ligj i posaçëm për mbrojtjen e konsumatorit, propozimet e Sejkos
21/05 19:17
Top Channel/ Silvinjo aplikon për pasaportën shqiptare në Lushnjë
21/05 19:06