Top Channel/ Selia e PD e kthyer në gërmadhë, xhama të thyer e dyer të shqyera
08/01/2022 18:10

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News-Berisha,një tjetër mandat në krye të PD/Fitoi zgjedhjet sipas parimit ‘një anëtar,një votë’
22/05 23:01
Top News-Vrasja e Arben Mërkurit në Sukth/Zbulohen lidhjet e viktimës me bosin e drogës në Durrës
22/05 22:14
Top Channel/ Zgjedhjet për kreun e PD,mbyllet numërimi në pjesën më të madhe të qyteteve të vendit
22/05 22:05
Top News-Aksident tragjik në aksin Shkodër-Lezhë/E reja humbi kontrollin,një i vdekur, 3 të plagosur
22/05 21:37
Top News-Zbardhet grabitja e 480 mijë eurove /Policia greke vë në pranga dy nga autorët e përfshirë
22/05 21:24
Top News-20 vjeçarja humb kontrollin e mjetit/ 1 viktimë dhe 3 të plagosur nga aksidenti në Lezhë
22/05 21:22
Topp Channel/ Aksident me vdekje në Lezhë! Ndërron jetë 71-vjeçarja, lëndohen tre pasagjerë
22/05 21:20
Top Channel/ Mbyllet procesi i votimit për kreun e PD! Korça dhe Devolli shpallin fituesin
22/05 20:52
Top Channel/ Mbyllet procesi i votimit në Kukës dhe Bulqizë, nis numërimi
22/05 20:33
Top Channel/ Lumturia e dytë e Biljes, historia e Hasanit që fatkeqësia e bëri me dy gra
22/05 20:10
Top Channel/ Puka turistike, 200 alpinistë profesionistë bashkohen për ta promovuar
22/05 20:05
Top Channel/ Nis sezoni në Sarandë! Qyteti pret turistë në shifra si para pandemisë
22/05 20:01
Top Channel/ Deti i verdhë! Në Shëngjin e Velipojë del pluhur në breg, dyshohet se është polen
22/05 19:58
Top Channel/ Çmimet e perimeve! Shtrenjtimi jo nga fermeri, por nga grosistët
22/05 19:53
Top Channel/ Afrohet lija e majmunit, dyshohet për një turist të infektuar në Greqi
22/05 19:51
Top Channel/ Pasojat e aksidenteve, çdo ditë 5-10 ndërhyrje prej traumave në kokë
22/05 19:48
Top Channel/ Frikë nga hakmarrja, policia mbikëqyr palët e përfshira në ngjarjet që u zbardhën
22/05 19:46
Top Channel/ Raundi i dytë pa emër, opozita nuk jep propozime për presidentin e ri
22/05 19:44
Top News-Ultimatumi për negociatat e Shqipërisë/Mbërrin në tiranë një delegacion eurodeputetësh
22/05 19:37
Top Channel/ Berisha drejt rizgjedhjes, votimi për kryetar në PD zgjatet deri në ora 20.00
22/05 19:35