Top Channel/Rama inspekton punimet e shkollave në Shijak:Gati për 550 nxënës që rikthehen në shtator
05/07/2021 11:21

Kreu i qeverisë, Edi Rama ndodhej këtë të hënë në Shijak, për të inspektuar nga afër punimet që janë kryer në shkollat “Lidhja e Prizrenit” dhe “Petrit Llaftiu”. Në të dija shkollat kanë përfunduar punimet dhe tashmë janë gati për të pritur sezonin e ardhshëm, për 550 nxënës të cilët do të rikthehen në shtator në bankat e shkollave. “Shijak – Aty ku shkollat “Lidhja e Prizrenit” dhe “Petrit Llaftiu” kanë rilindur më të mëdha, më të forta e më të bukura, për 550 nxënës që do të rikthehen në shtator”, shkruan kryeministri krahas videos së publikuar.

Top Channel/ Përplasja e frikshme e policit mbi vijat e bardha, 45 ditë burg shoferit të dehur
04/12 21:15
Top News/ Gjykata lë ‘arrest shtëpie’ biznesmenin/ Ndërtoi pallatin për të cilin u arrestua Dako
04/12 20:26
Top News/ Dyshohet se favorizoi shpërndarësit e drogës/ Pezullohet nga detyra nënkomisari në Fier
04/12 20:23
Top Channel/ Antibiotikë pa recetë/ Studimi, një e treta e shqiptarëve kurohen gabim
04/12 19:55
Top Channel/ Gjermania, lehtëson emigrimin/ Rregullat e reja hyjnë në fuqi më një janar
04/12 19:55
Top Channel/ “Janë disa, probleme me drejtësinë”, Rama komenton incidentet në Parlament
04/12 19:39
Top Channel/ Kush ka përdorur SKY në Polici? Urdhri për vetëdeklarim: Pjesë e pastrimit të policisë
04/12 19:31
Top News/Përplasi efektivin , gjykata e Durrësit jep arrest me burg për drejtuesin e automjetit
04/12 18:00
Top Channel/ Rama: Shumë shpejt, ata që kanë zanat do konkurrojnë pagat që merren në Gjermani
04/12 17:56
Top Channel/ Rama nga Asambleja: Ne jemi bekimi i Shkodrës, mallkimi ishte tjetër kush
04/12 17:55
Top News/ Policët do të vetëdeklarohen. Kanë përdorur apo jo aplikacionet e krimit
04/12 17:39
Top News/Pezullohen 93 leje drejtimi, arrestohen 24 drejtues mjetesh për 72 orë
04/12 16:41
Top News/ Kureshtje për shtëpinë e diktatorit, të huajt vizitojnë muzeun me identitet të dyfishtë
04/12 16:37
Top Channel/ Zjarr në një hotel në Bilisht! Klientët ikin nga godina, zjarrfikësit “luftë” me flakët
04/12 16:08
Top News/Kultivim e shitje hashashi / Policia e Shkodrës arreston një person
04/12 15:48
Top Channel/ Erdogan “paralajmëron” Izraelin: “Gaza është e palestinezëve”!
04/12 15:40
Top Channel/ Rivarroset Liridona Ademaj/ Familja e merr në fshatin e lindjes
04/12 15:38
Top News/ Trazirat në Kuvend/ Balla kërkon ndjekje penale, Bardhi-Mos u fshihni pas Gardës!
04/12 15:37
Top Channel/ Bulqiza bëhet gati për festat e fundvitit! Vendoset pema dhe nis dekorimi i qytetit
04/12 15:37
Top Channel/ Banda e ekskavatorëve! Vidhnin makineri të rënda në Greqi, i shisnin në Shqipëri
04/12 15:29