Top Channel/ Pozitive në doping, përjashtohet përkohësisht Evangjeli Velit dhe trajneri i saj
23/08/2022 15:54

Evangjeli Veli, peshëngritësja shqiptare që u shpall kampione Europe më 29 maj në Kampionatin Europian të zhvilluar në Tiranë është pezulluar nga të gjitha aktivitetet kombëtare dhe ndërkombëtare.

Top News/ “Unë e Nuredin Dumani kishim lidhje”, Nikolli zbardh detajet: Tritolin e vendosi ai…
17/07 21:52
Top News/ ‘Sterilizimi’, zgjatet afati hetimor/ Konferenca vendos ta shty deri më 22 tetor
17/07 21:36
Top Channel/ “Më tregonte për krimet gjakftohta të tij”, Alda Nikolli për TCH: Policët e burgut…
17/07 21:07
Top Channel/ Alda Nikolli për TCH: Nuredin Dumani drejtor burgu… më përdori për larje hesapesh
17/07 21:07
Top Channel/ Ekskluzive!Flet motra e Xhovana Nikollit: Nuredin Dumani jeton me gjobvënie, në burg…
17/07 21:05
Top News/ “Ilaçeve nuk u ndryshohet skadenca”/ Debate në komision për çështjen e barnave në QSUNT
17/07 21:05
Top Channel/ Prezantohet sistemi i ri i karrierës dhe zhvillimit profesional të mësuesve
17/07 19:54
Top News/ Merr zjarr nënstacioni elektrik në Korçë, ndërpritet energjia në disa zona
17/07 19:47
Top Channel/ Zjarr në një nënstacion elektrik në Korçë, në vendngjarje dhe zjarrfikëset e policia
17/07 19:47
Top News/ Flakët përfshijnë lokalin dhe dy garazhe në Vlorë, digjet makina dhe dy motora
17/07 19:46
Top Channel/ “S’je burrë, por kur*ë, hajde më hidh prapë”, Xhovana Nikolli kërcënon Nuredin Dumanin
17/07 19:41
Top Channel/ Drejt mbytjes në Bunë si Alma/ Gruaja tenton të mbytet me fëmijët. I shpëton telefonata
17/07 19:38
Top Channel/ “Tritolin e vuri Nuredin Dumani”! Flet Alda Nikolli: Kisha lidhje me të, më përdori
17/07 19:33
Top Channel/ Burg përjetë vrasësit në Elbasan/ Tefik Tashi goditi me sëpatë kunatën e tij në 2023
17/07 19:17
Top Channel/ “Pse mungojnë ilaçet?”/ Debate në Kuvend mes ministres së shëndetësisë dhe opozitës
17/07 19:15
Top Channel/ Në prag të përsëritjes së tragjedisë,e reja tenton të hidhet në lumin Buna me 4 fëmijët
17/07 19:06
Top Channel/ Plas te Shëndetësia! Koçiu: Ritëm buxhetin për barnat, Vokshi: Të jepje dorëheqjen
17/07 18:10
Top Channel/ Përfshihet nga flakët një magazinë në Vlorë, merren në pyetje banorët dhe pronarët
17/07 17:50
Top News/ Vrau kunatën me sopatë se i tha kollovar. Dënohet me burgim të përjetshëm 59-vjeçari
17/07 17:20
Top News/ SPAK ‘lëviz’ për 21 Janarin. Pas nisjes së hetimeve, pyeten familjarët e Aleks Nikës
17/07 16:48