Top Channel/ Po ecnin anash rrugës, makina përplas fëmijën dhe të rriturin në aksin Lezhë-Milot
06/12/2022 18:23

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në Lezhë këtë mbrëmje, ku makina ka përplasur fëmijën dhe të rriturin, të cilët i përkasin komunitetit rom. Ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, aty ku mjeti tip ‘Fuoristradë’ ka përplasur të miturin dhe burrin rreth moshës 35 vjeç, ndërsa ecnin anash rrugës në këmbë. Burimet nga spitali të gazetares së Top Channel, bëjnë me dije se 35-vjeçari ka fraktura të shumta në trup dhe këmbë, ndërsa fëmija që ishte me të ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Të dy janë transportuar për në spitalin e Lezhës, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke hetuar per shkaqet e këtij aksidenti. Mëngjesin e sotëm një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në afërsi të Balldrendit, ku kamioni dhe fuoristrada janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e përplasjes ka mbetur i dëmtuar lehtë shoferi i fuoristradës, e cila përfundoi në kanal.

Top Channel/ Përfshihet nga flakët një makinë në parkingun e një pallati në Tiranë
27/01 22:55
Top News – Kurti kritik ndaj Escobar/ Pranon se mund të ulet mbështetja nga partnerët
27/01 22:44
Top News – Digjen dy automjete te kulla ‘Downtown’/ Pa të lënduar, raportohen vetëm dëme materiale
27/01 22:41
Top News – Trafikantët fituan 185 mln paund!/ Kaluan mbi 45 mijë emigrantë me gomone
27/01 22:15
Top News – Arrestohen dy shqiptarë në Belgjikë/ Pjesë e rrjetit që trafikonin qenie njerëzore
27/01 22:15
Top News – ‘Xhepat’ e partive / Si do t’i kontrollojë KQZ
27/01 21:51
Top News – Mbrojtën kriminelët e luftës!/ SHBA, sanskione ndaj dy ish-deputetëve serbë
27/01 21:50
Top News – Pas Berishës, të tjerë ‘non grata’! / Ambasadori britanik takon kreun e SPAK
27/01 21:50
Top News-Agresioni rus, rrezik për Ballkanin/Peleshi ndan detaje të tjera nga takimi me Lloyd Austin
27/01 21:47
Top News – Sulmohen efektivët në Veri të Kosovës/ Breshëri të shtënash ndaj patrullës së policisë
27/01 21:40
Top News – Agjenti i FBI dhe PS / Balla: Pa lidhje. Skizofreni opozitare
27/01 20:39
Top Channel/ Guroret në zonat e mbrojtura! U denoncuan nga Fiks Fare, arrestohet 1 administrator
27/01 20:13
Top Channel/ Fëmijët e zhdukur në Angli/ Alarmi i organizatave për mbrojtjen e fëmijëve
27/01 19:47
Top News – PS ka nisur fushatën…në Facebook / Drejtuesit politikë ‘mësyjnë’ terrenin
27/01 19:46
Top News – ‘Harroi’ pensionin e 114-vjeçares / ISSH- Ja dërguam me postë 6 ditë me vonesë
27/01 19:43
Top Channel/ Opozita, aksion politik ndaj një personi! Më të butë për çmimet, naftën dhe Ahmetajn
27/01 19:37
Top Channel/ Vrasje e dyfishtë në familje/ Gramsh, 75 vjeçari vret gruan dhe më pas të vëllanë
27/01 19:36
Top News – ‘Vdekja e Kalit’ në Ersekë/ Hetohet i riu, kishte plagosur edhe një tjetër
27/01 19:17
Top News – Vrau gruan dhe vëllanë me sëpatë/ Krim makabër në Gramsh, arrestohet i moshuari
27/01 18:50
Top News – Hetimi i Becchetti-t në Kuvend / Kushtetuesja ‘ndahet’ përgjysmë, kërkesa bie
27/01 18:33