Top Channel/ Përse nuk eksportojmë mish e qumësht?/ Duhet garanci
05/12/2021 20:09

Shqipëria e ka të ndaluar të eksportojë mish dhe produkte të tjera me origjinë shtazore drejt vendeve të Bashkimit Europian. Sipas BE, perimet made in Albania janë të sigurta, por mishi dhe qumështi jo. Konsumatorët e BE do të ushqehen me produkte shtazore nga Shqipëria, atëherë kur të cilësohet si I sigurt dhe që nuk vendos në rrezik shëndetin e njeriut.

Top Channel/ Medi Malkaj sulmon deputetët e opozitës nga protesta para bashkisë: Të vijnë këtu…
21/05 21:55
Top News / Vdesin dy punëtorë, plagoset një tjetër. Në Martanesh masivi i gurëve zë poshtë minatorët
21/05 20:02
Top Channel/ Ligj për prodhimin e armëve/ Kompania që do ndërtojë fabrika do jetë shtetërore
21/05 19:53
Top Channel/ Shkarkohet kreu i KLP, Alfred Balla u rrëzua nga Vettingu
21/05 19:37
Top Channel/ Protestë me molotovë/ Tubimi para bashkisë së Tiranës. Incidente mes pjesëmarrësv
21/05 19:34
Top Channel/ Qeveria britanike: Bashkë me Berishën non-grata, të tjerë politikanë majtas e djathtas
21/05 19:32
Top Channel/ “Nuk je te mëhalla jote”, Shalsi debat me Shehajn: Do kërkoj përjashtimin tënd!
21/05 19:25
Top Channel/ Keni kontaktuar me kompanitë e mikrokredive me probleme, Sejko i përgjigjet Tabakut
21/05 19:24
Top Channel/ Shalsi te ‘Ekonomia’: Deklaratë dezinformuese nga Foltorja juaj, replikon Tabaku
21/05 19:18
Top Channel/Mikrokreditë, Sejko: Autoriteti ligjor i BSH mbaron kur lëshon urdhër ekzekutimi gjykata
21/05 19:18
Top Channel/ Ligj i posaçëm për mbrojtjen e konsumatorit, propozimet e Sejkos
21/05 19:17
Top Channel/ Silvinjo aplikon për pasaportën shqiptare në Lushnjë
21/05 19:06
Top Channel/ Kinostudio do të jetë poli i ri urban i Tiranës, Veliaj: Investimet, super-vlerë zonës
21/05 18:24
Top Channel/“Jo kryetar që na kujton vitet ’90”, Berisha i përgjigjet Escobar: Si u thotë hani bar…
21/05 18:20
Top Channel/ Humb jetën minatori në Martanesh, plagoset rëndë një tjetër, pamje nga vendngjarja
21/05 17:36
Top News/ Zgjedhjet e 21 Qershorit / ‘Xhaketat e vjetra’ rikandidojnë në universitetet
21/05 17:35
Top News/ Akuza për incest në Kavajë/ E bija padit babain, 48-vjeccari arrestohet dhe e mohon
21/05 16:54
Top Channel/ Turbulenca në ajër, vdes pasagjeri në avion: Përplasi kokën!
21/05 16:08
Top Channel/ Irani, sulme kibernetike në SHBA: Në rrezik uji i pijshëm, goditet infrastruktura!
21/05 16:07
Top Channe/Revolta e Qafë Barit, maj 1984, 500 të burgosur politikë reaguan ndaj trajtimit çnjerëzor
21/05 16:03