Top Channel/ Pas konfliktit me bashkëshortin 24 vjeçarja u hodh nga ballkoni, flasin fqinjët
07/07/2021 11:22

Një ngjarje e rëndë tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, ku një 24-vjeçare u vethodh nga ballkoni i shtëpisë së saj, pas një konflikti me bashkëshortin e saj. Dyshimet e para të policisë janë se e reja, Anisa Gjini, u hodh vetë nga ballkoni, po hetimet do të zbardhin plotësisht ngjarjen e rëndë. Ndërkohë që, fqinja e familjes Gjini tha për mediat se çifti me origjinë nga Gramshi shkonin mirë me njëri tjetrin dhe nuk kishin parë asgjë të dyshimtë më herët, duke shtuar se viktima punonte në fabrikën e këpucëve në Shkozet. “Ato i dinë vetë zemrat e veta, ne nuk dimë gjë. I kemi parë mirë. Kam qenë me një dasmë me to dhe i kam parë shumë mirë. Nuk e di. Ka qenë në punë, punonte në fabrikën e këpucëve në Shkozet. Përditë shkonte. Me origjinë janë nga Gramshi”, shprehet fqinja e familjes Gjini.

Top Channel/Gjermania zgjedh pasuesen e Merkel,garë e ngushtë në zgjedhjet për Bundestagun
26/09 20:22
Top Channel/ Ekspozita “Nana”, punime që kanë nisur të krijohen nga vitet ‘80
26/09 20:06
Top Channel/ Kampioni i arteve marciale me aftësi të kufizuara, Safet Plangaj merr medaljen e artë
26/09 20:05
Top Channel/ Po vjen ‘Big Brother Vip’, shtëpia ku do hyjnë të famshmit është gati
26/09 20:03
Top Channel/Nga Italia në Divjakë, Yen nga Vietnami përshkon Europën mbi biçikletë
26/09 20:00
Top Channel/ Plazhi vazhdon. Lirë dhe qetë në breg të Adriatikut në Durrës
26/09 19:57
Top Channel/Stop vrasjes së grave!Greqia në protesta, kërkohet përfshirja e “femicidit” në kod penal
26/09 19:55
Top Channel/ Humb jetën duke shuar zjarrin, flakët kishin rënë në pronën e 59-vjeçarit në Kavajë
26/09 19:52
Top Channel/Dokumentet e udhëtimit pa vaksinë,paqartësi për marrjen e vërtetimit të kalimit covid-19
26/09 19:49
Top Channel/Llalla jashtë,kërkohet këtu! SPAK nuk e ka urdhëruar Interpolin për kërkim ndërkombëtar
26/09 19:40
Top Channel/ Peticion kundër mësimit me turne, nisma e prindërve dhe nxënësve me firmosjen online
26/09 19:37
Top Channel/Ministria e Arsimit: Të zëvendësohen mësuesit që nuk sjellin tamponin negativ
26/09 19:34
Top Channel/ Takim bamirësie në ndihmë të fëmijëve të Shtëpisë së foshnjës në Vlorë
26/09 19:00
Top News – Tensionet në veri të Kosovës / Stoltenberg bisedon me Kurtin dhe Vuçiçin
26/09 18:58
Top News-Rekord viktimash në vend/222 pacientë të shtruar në spitale
26/09 18:58
Top News – 1.700 mijë vaksinime në vend / Rama në Facebook: Vaksinohu sot, mbro shëndetin
26/09 18:58
Top News-Tabaku kritikon planin ekonomik/‘Vizioni i Ramës, varfërimi i familjeve shqiptare’
26/09 17:56
Top News-Ekstazi e kokainë nga Norvegjia e Arabia Saudite/Tre të arrestuar e tre të të proceduar
26/09 17:56
Top News-Lufta e demokratëve/Nishani-Basha i ka vënë minat partisë
26/09 17:55
Top News – ‘4 përqind janë rimbursuar’/COVID-19,Vokshi-do kërkojmë llogari në komision
26/09 17:55